Op de Nod zelf alleen was het te donker in de ruimte waar ik getest had dus zag ik het niet gelijk en dacht ik dat ik niet zwanger was. Ik keek smiddags weer toen zag ik wel streep dacht dat het indroog streepje was en had dus een nieuwe gehaald en de volgende ochtend opnieuw getest.
1 keer twee dagen voor NOD en 1 keer drie dagen voor NOD. Overige keren bij geen zwangerschap ook echt Omo wit. Ik vind ze zeer betrouwbaar!
10 dpo leek het een ophoping van vloeistof, dus ik twijfelde de test ook meteen na een half uur in de prullenbak gegooid. Daarna 12 dpo nogmaals getest i.v.m. oudjaarsdag en toen stond er een licht streepje.
vorige zwangerschap 12 DPO heel heel heel heel licht streepje net buiten de tijd. Dagen daarna bleven ze heel licht. Soms de ene dag donkerder en dan ineens weer lichter. Pas op 19 DPO een duidelijk streepje. Deze zwangerschap 12/13 DPO een hele duidelijke streep. Dduidelijker dan vorige keer op 19 DPO dus als ik eerder had getest had die eerder positief uitgeslagen
10 dpo licht streepje. Ik vind ze ook goed, nooit een "vals" streepje gehad! En ik testte er vroeger positief mee dan met kruidvat!
Ik heb hier op 9/10 dpo getest met kruidvat en clearblue, die waren positief. Ik heb 10/11 dpo voor het eerst met action getest en daar licht streepje, 2 dagen later iets donkerder en nu een week later een knaller op de action test.