Een vriendin van me is ook al een tijdje bezig met zwanger worden. Ze gebruikt sinds kort ovulatie testen, en vroeg zich af of een ovulatietest altijd licht positief uit slaat.
Oke dank je. Heb geen ervaring met die testen. Ze belde me vanmorgen helemaal in de stress op. De controle lijn was donker rose, en de testlijn heel licht rose.
Heb ook al 10 dagen lichte streepjes, gister een vette streep en nu ECHT posi dus goed klussen de komende 2/3 dagen...
ik heb clearblue en de testlijntjes verschillen wel eens, nu had ik me ei gisteren en testte de 21e positief met een smilie en de 22e negatief met een leeg rondje. terwijl het testlijntje bijna net zo dik is. ik weet niet welk merk het is, maar neem inderdaad wel aan dat er misschien altijd een dun lijntje is, wat Natasja al zei.
ja hoor had ik ook altijd.. de een heeft standaard meer LH in haar urine als de ander. je kunt in mijn album kijken de foto rechtsonder daar staan allemaal ovutestjes van heel veel dagen achter elkaar! Liefs, Paula
Ik heb nu 12 dagen de ovu. test gebruikt en heb altijd een licht streepje gehad ... en opeens kreeg ik een dikke vette streep tezien... Dus ze werden bij mij niet niet telkens iets donkerder..
Bedankt voor jullie antwoorden allemaal Ik zal het doorgeven..of misschien wordt het tijd dat ze ook eens het forum op komt
De ovulatie test heeft altijd een lichte controle--streep. dit is om te weten of de test goed heeft gewerkt. Je hebt op een bepaald moment in je cyclus echt vlak voor je ei-sprong een LH-Piek. Dan komt die dikke lijn te voorschijn. als eerste lijntje zeg maar, en dan de tweede lichte lijn is de controle streep. Ze moeten beide verschijnen voor een goede test-uitslag. Mijn man noemt de ovulatie-testen: ei-jump-checkers! hihihihi