hier dames bekend met etos merk? die van 2 voor 5? Wat zeggen jullie? hormonen/ vals positief of zwanger?
Ziet er heeeel positief uit! Heb vorige week ook positief getest met de Testpoint van Etos, al ver voor NOD en op NOD positief getest met KV 2v5. Dus volgens mij ben je zwanger....voorzichting gefeliciteerd!!!!
Hoezo vraag je je dat af dan? Want volgens mij is deze over duidelijk positief en aangezien het een zwangerschapstest is...waarom denk je dat het iets ander is?!
Bedoel je hormonen van de zwangerschap van je zoontje? Ik heb geen idee of dat ermee te maken kan hebben, geef je bv? Er zijn vast dames die er meer vanaf weten Maar dit is wel een duidelijke streep!
Duidelijke streep, ik heb geen idee of het hcg in je bloed (van na de bevalling) nog aan het afnemen is? Misschien kan je beter even de verloskundige of de huisarts bellen voor informatie?
ik dacht dat de HCG al voor de 12 wkn was afgenomen. Daarom zeggen zwangerschapstesten op een gegeven moment ook niets meer als je onzeker bent voor de 12 maanden.....DACHT ik.....
NEt een digitale met indicator gedaan en die geeft aan niet zwanger.. mmhhh we zullen het de komende dagen zien. Ik heb ook geen idee wanneer ik ongesteld zou moeten worden.
Het streepje is idd duidelijk zichtbaar. Maar als de cb niet zwanger aangeeft.....die zijn ook vrij gevoelig toch? Misschien is het toch nog van je vorige zwangerschap.
Humava, een paar dagen terug was de etos test omo wit.. dus ik was (volgens mij) wel hcg vrij maar ja nu weet ik het gewoon echt niet meer.