Nee, onmogelijk.. Wel een mogelijkheid is dat je cyclus ineens een stuk langer is en je niet precies weet wanneer je ovulatie is.. Maar als je over 'overtijd' praat zul je wel regelmatig zijn en dan kan het niet
2 dagen voor je menstruatie niet meer. Maar weet je zeker dat je ongesteld had moeten worden? Want als je eisprong later is geweest, zou het misschien nog wel kunnen.
Na de zwangerschap was de menstruatie een beetje rommelig, vanaf vorige maand dacht ik weer in mijn oude patroon te zitten. Ongesteld worden op de 24 van de maand. Ik ben het nog steeds niet. Mijn menstruatie duurt elke maand ook ontzettend lang, menstruatie van ongeveer 8 a 9 dagen. Zou ik dan toch zwanger kunnen zijn?
De menstruatie is na de zwangerschap een poos uitgebleven , dit word de 4e keer dat ik ongesteld zou moeten worden.