Hoi meiden, Heb ik nou mijn piek gemist of komt dit door de late test in combinatie met veel drinken? Vanmiddag was hij best donker en nu heel licht. Vraag mjj dan ook af of het nog nut heeft om morgen nog te klussen. Hebben gister middag voor het laatst geklust. Zou dat dan nog optijd zijn? Thanx!!!
Ik zou die van 14:30 als positief beschouwen! De streepjes zijn even donker. Als je gistermiddag geklust hebt is dat zeker op tijd, maar ik zou voor de zekerheid vandaag of morgen nog een keer doen. Succes!
Thanx! Ja ik dacht ook dat zodra hij positief is hij binnen 24 tot 28 uur springt. Alleen vanmorgen was mijn temp 37 terwijl hij de afgelopen dagen 36.8 was? Beetje ingewikkeld allemaal. Maar ja evengoed vanmorgen maar even geklust en doe zo nog wel even een ovutest. En meer kan ik dan niet meer doen!!