hey meiden, Omdat ik vorige week een heel rare 'ongi' heb gehad, wilde ik toch zekerheid. Mijn ongi was namelijk heel licht. Weinig bloedverlies (en ik vraag me af of het nu donkerrood of bruinig was), geen krampen en geen migraine (wat ik normaal altijd een dag voor mijn ongi heb). Gistermiddag heb ik dus een zwangerschapstest gedaan. Zo'n oude van Trekpleister waar je nog wel een streepje op krijgt en geen plusje. Tot mijn grote verbazing kwam er heeeeeel licht een tweede lijntje op! Nu lees ik heel veel negatieve reacties over deze tests, dus graag wil ik horen wat jullie ervaringen zijn. Hebben jullie vals positieve (discutabel woordgebruik, ik weet het) testen gehad? Of zijn er ook meiden die heel positief zijn over deze tests? Ik ga morgenochtend of zondagochtend nogmaals testen, maar ik zou toch graag horen wat jullie ervaringen zijn! Alvast bedankt!
een streep is een streep toch... ik heb zelf geen ervaring met de test van trekpleister. Ik heb met de kruidvattest getest en daarma had ik 3 dagen voor mjn nod duidelijk een streep. Weet niet of er een kruidvat in de buurt zit bij jou maar anders probeer je die toch
ik zou als je echt twijfelt een digitale halen wel duurder maar heb je wel echt staan of je zwanger bent of niet/....
De tests van Kruidvat en Trekpleister zijn hetzelfde, want die winkels zijn van hetzelfde moederbedrijf. Ik heb met dezelfde urine ook een digitale gedaan, maar die zegt niet zwanger. Dit zou logisch kunnen zijn, want die andere streep is licht en de digi heeft toch wel wat meer hcg nodig. Nu hoor ik alleen in een ander topic dat je met pco vals positieve zwangerschapstesten kunt hebben. En ik heb pco. Maar toch blijf ik dat raar vinden, omdat je (lijkt mij) niet zomaar hcg aanmaakt uit jezelf..
een zwangerschapstest reageert alleen op hcg (uitzonderingen daargelaten bij fabrieksfouten) als je pco hebt maak je voor zover ik weet niet speciaal hcg aan zonder zwnagerschap hoor.. dus klinkt mij een beetje raar in de oren dat dit een zw.test kan beinvloeden.. ik zou idd een andere test (geen digi cb) halen en doen. je kunt ook de nieuwe digi van cb doen. die kan 4 dgn voor NOD.. 12.99 euro met conceptie indicatie.. maar goed.. een streep is een streep.. heb je een foto trouwens kunenn we mee spieken..
Ik heb nu nieuwe tests gehaald. Dit keer van kruidvat, die met het plusje. Ik heb geen foto van mijn eigen test kunnen maken, want die werden vaag. Maar onderstaande foto lijkt een beetje op mijn test, die van mij is nog ietsje lichter: http://www.zwangerschapspagina.nl/album ... c_id=21919
Ik heb zaterdag nog een test gedaan van Kruidvat. Die met zo'n plusje. Nou ja, minnetje dan in mijn geval. Hij was hartstikke negatief... Helaas.. Dus het was toch een ongi die heel licht was. Op naar de volgende ronde!
Maar dat zou ik me haast niet kunnen voorstellen, want de dag dat het lichte bloedverlies begon, had ik nog een nega test.. Ik snap soms echt niks van mijn lichaam...