ik ben gestopt met de pil in juni,, & mijn laatste ongi was tot 26 juni. Voordat ik de pil gebruikte, was mijn cyclus 21 dagen, nu hield ik dus al rekening met 28 dagen maar nu 12 dagen later nog niks van ongi,, wel ben ik deze dagen moe,meer honger,moet vaker plassen & mijn onderbuik voelt een beetje opgeblazen & heb last van witte afscheiding meer dan normaall. Ik heb gister een zwangerschapstest gedaan van Kruidvat merk maar er kwam toch negatief uit Zou er toch een kans kunnen zijn dat ik wel zwanger ben? want sommige vriendinnen van me die al een kindje hebben nu , die hadden eerst ook een paar negatieve testen in hand voordat er uit 1 positef kwam, of kan ik beter een bezoek aan de dokter brengen? reactie's heel graagg een onzeker/teleurgesteld meisje
Hoi meid, je bent pas net gestopt met de pil en dan kan het 6 maanden duren voordat je regelmatig ongetseld wordt. Ben je gestopt om zwanger te worden?
Het kan met ontpillen te maken hebben. Dan kan je onregelmatig ongi zijn en bovendien voel je je iedere cyclus enorm zwanger. Heb ik ook gehad. Hou dit in je achterhoofd, over een paar maanden is alles normaal en word jij ook zwanger. Succes!
Simoon ik heb nog even gekeken naar je eerder berichten en daar gaf je aan dat jullie het er alleen over gehad hebben en dat jullie nog geen kind willen, is dat nu veranderd? Is jullie thuissituatie veranderd?
Toen ik stopte met de pil was ik de eerste drie maanden erna niet ongi. Als de testen negatief aangeven, zou ik me dus maar geen zorgen maken. Neem tenminste aan dat je niet zwanger wilt zijn aangezien je pas 16 bent.
De thuissituatie is veranderd, ik woon nu samen met mijn vriend. Ja ik ben gestopt met de pil omdat ik graag zwanger wil raken. Ik hoef geen reactie's als het gaat om dat jullie me te jong vinden,want heb daar al genoeg negatieve reactie's over gehoord..
Ik kan me goed voostellen dat het vervelend om te horen is dat niet iedereen het met jouw keuze eens is, daar hoef je je niets van aan te trekken, maar doe er wel iets mee... Zoals je bij mij kunt zien is mijn cyclus helemaal niet op gang gekomen. Ik zou me als ik jou was geen zorgen maken. Gewoon nog een paar weken wachten en als je straks langer dan 70 dagen niet ongi bent geworden zou ik even contact opnemen met je huisarts.