Hij ziet er wel even donker uit en bij action heb ik zelden zo'n knaller gezien, dus ik denk dat je hem als positief mag beschouwen
Oh sorry, hihi! Ik zal nog even doortesten als ik jou was. Paar weken geleden ook zo'n test gehad en zit nu inmiddels op dag 81 van m'n cyclus... Dacht ook toen m'n eisprong gehad te hebben
ik lees verschillende dingen, maar goed, gezellig maken is altijd leuk toch zou iig komende dagen veel extra plezier maken zeg maar hihi of hij is positief voor jou of het komt eraan.
Action geeft bij mij nooit echt knal testen. Zou deze als positief beschouwen, maar voor de zekerheid even door testen.
Dit is het donkerste wat ik ooit getest heb met action. (Tegelijkertijd met een andere ovulatietest van Onestep echt een dikke knaller gehad vorige maand) sommige krijgen de actiontest niet aan het knallen... Zoals ik Ik vind jouw actiontest positief. Maar zou wel nog even doortesten voor de zekerheid.
Snap ik kost dan ook een aardig duitje Ja 🙈 temp je? Daar kan je je eisprong ook mee opsporen...
Nee, ik temp niet... Maar ben gisteren weer begonnen met testen. En vandaag had ik een positieve ovulatie test. 😍