ik zat weer eens heel even aan alles rondom zwanger worden te denken (.. dat doe ik zo de helft van de dag ) en ik heb weer een nieuw vraagje aan jullie experts: welk stofje detecteert de zwangerschapstest? hetzelfde als de ovutest? ik las ergens op het forum dat iemand dacht dat ze ovu had wegens poitieve ovutest, maar dat ze al zwanger bleek te zijn! kan iemand het mij uitleggen? thanx! klingel.
Een ovulatietest meet je LH piek. Dit is een stof die vrijkomt bij de eisprong. Een zwangerschapstest meet hcg. Dit is het zwangerschapshormoon. Pim
ah dank jullie! had het andere topic erover niet gevonden; er zijn er zoveel hier! maar dus, een ovu test kan ook een zwangerschap aanduiden, dus dat verhaal klopte wel? interessant! maargoed, hier gewoon op het gemakje geduld hebben en goed timen... liefs klingel!