Om me bezig te houden tijdens het wachten op een zwangerschap en de resultaten van alle onderzoeken, bekijk ik de laatste tijd weer vaak babykleding, kinderwagens... En denk ik ook weer aan namen. Mijn man en ik vinden beide de naam Ida mooi voor een meisje. Maar kan deze naam? Of is hij gewoon te oubollig? Onze zoontjes heten Toine en Thieu. Ik vind Ida hier een mooie aanvulling bij. Meningen?
Dank jullie voor de reacties! Moet zeggen dat het me goed meevalt. Ik had echt gedacht dat de meerderheid het een verschrikkelijke naam zou vinden en het me meteen zou afraden!
Ok, top! Gekozen! Nu nog even zwanger zien te raken (En nog een goede jongensnaam verzinnen, want we vonden er steeds maar twee mooi, maar die hebben we ondertussen vergeven natuurlijk )
Ik heb een collega die Ida heet en ik had verwacht dat zij een oudere vrouw zou zijn bij het lezen van haar naam. Maar ze is van mijn leeftijd. In mijn hoofd zit dus meer een associatie met een oudere vrouw, verder geen verkeerde naam.