Mijn zoontje blijkt krentenbaard te hebben. Gelukkig niet zo veel. Eigenlijk maar een grote korst en 2 wat kleinere blaasjes. We hebben antibioticazalf gekregen. Iemand enig idee hoe lang zoiets gaat duren? Hij moet de 15e geopereerd worden en dat gaat niet door als het teveel en te erg is. Maar dat hoor ik de 11e dan denk ik als hij voor de POS moet. Nogmaals iemand ervaring met krentenbaard en evt de zalf?
Eva en Lisa hebben het nu ook. Eva heeft het nu 2.5 week (we hadden pas laat door dat het krentenbaard was, wisten wij veel...) en zit nu voor de 3e (en laatste) dag aan de antibioticadrank, want het ging maar niet weg met de zalf, het breidde alleen maar meer uit (maar op haar kin was het wel al bijna weg). Lisa heeft sinds een paar dagen 1 flinke plek op haar schouder, die nog niet kleiner wordt. Ik hoop dat het bij jouw zoontje snel weg is!
Het is al besmettelijk voor t zichtbaar is.. Naar creche e.d. kan gewoon..POS dan ook... Gijs heeft t december gehad... fucidin-zalf gekregen en binnen een paar dagen knapte t heel snel op... We mochten ( we waren net die week een midweekje weg) ook gewoon met hem te zwemmen etc.
Mijn zoontje heeft het ook gehad. Het is idd alleen besmettelijk voordat het zichtbaar is. Maar ik weet niet meer precies hoelang het duurde voordag het weg was, maar we zagen al heel snel resultaat. Dus ik heb goede hoop voor je...
Hier mocht Eva eerst niet meer naar het kdv, toen we zalf hadden en het goed konden afplakken weer wel. Volgens de huisarts is zwemmen niet goed, lijkt me ook niet zo fris als de huid open ligt, zou het zelf niet doen.
hier ( helaas ) ervaring met krentbaard, weet niet waar het bij jou kindje zit maar mijn oudste had het in zijn gezicht en dat breide snel uit, maar toen we eenmaal de JUISTE zalf hadden was het snel weg. Had de hap gebeld en uitgelegt maar die gaven niet de juiste zalf dus het werd alleen maar erger. Na bezoek aan ha ( was niet zo blij met ons maar had het aan de foon al beschreven nu moest al het speelgoed ontsmed worden..... ) was het op een goede week weg terwijl hij op zijn T zone flink onder zat. Daarna nog een paar keer gehad, maar toen herkende ik het en was het zo opgelost met zalfje. De jongste had hem op haar hand en bij haar ging het niet weg, maar bleek dat ze niet tegen billendoekjes kon, daar maakte ik haar hand en gezichtje mee schoon. Toen we daar meegestopt zijn was zo onder contole. het schijnt idd heel besmettelijk te zijn, maar alle keren dat de kids het hadden is het alleen bij de gene die het had gebleven
De grootste plek zit onder zijn neusje. Ik dacht ook eerst dat het gewoon een wondje was. Wist ik veel. Nu heeft hij een paar kleine bultjes erbij in zijn gezicht. Maar ben ook pas 1 dag bezig met de zalf. Des POS ga ik sowieso naar toe en dan zal ik wel horen of de operatie door kan gaan. Ik hoop maar dat het snel wegtrekt. Hij lijkt er geen last van te hebben.
Heb toevallig vandaag op school een onderwerp over krentenbaard gehad haha. Het kan 1 tot 3 weken blijven zitten. Belangrijk is dat je goed op hygiëne let. ( Zeg niet dat je dat nu niet doet hoor!) Bijvoorbeeld speelgoed waar hij nu veel mee speelt steeds wassen als hij naar bed is, omdat daar natuurlijk alle bacteriën aan blijven hangen. Verder de dingen waar hij aan zit natuurlijk ook. Eventueel als je hem doucht wassen met een antibacteriële zeep. Dit is wel een beetje wat je er aan kan doen.. ja en je zou natuurlijk de dokter kunnen bellen om te vragen naar een antibioticazalfje aangezien het toch wel van belang is dat het snel over is. ( lees net dat je dat al gedaan hebt!) En ik zou niet ervoor kiezen om hem toch naar het kdv ofzo te doen omdat daar al die bacteriën nu nog zitten en de kans dan dus groot is dat het niet zo snel over gaat als dat je zou willen. Groetjes Chantal en p.s dit is puur wat ik vandaag heb mee gekregen hoor hahaha!
Oohja en zwemmen is idd niet goed omdat de kans dat het dan erger wordt alleen maar groter is vanwege alle bacteriën in het zwemwater..
Gelukkig de krentenbaard is bijna weg. Dus het gaat de goede kant. Mede dankzij de zalf. Heb dus goede hoop dat de operatie door kan gaan. Alleen is hij nu weer gaan hoesten. Dus ik heb de bisolvon alweer te pakken.