Wie kan mij even helpen? Ik wil voor mijn zoontje Oxxy babyslofjes bestellen.. Nu heb ik zijn voetje opgemeten en die komt op 8,5cm. De oxxy slofjes zijn er in maat S t/m XL.. Dus nu mijn vraag: zou ik beter maat S (9 cm) of maat M (11 cm) kunnen nemen? Vind het zo jammer als hij ze maar heel kort aan kan, maar als ze uitvallen of makkelijk uitgeschopt worden is het ook niets Dus wie heeft ervaring? Graag je reactie!
bij de slofjes moet je een halve cm optellen, dus dan zit je op 9 cm. 11 is 2,5 cm groter en wel heel erg groot en een stuk breder. Tenminste bij de aapies wel. Ik vermoed dat ze dan ook wel heel erg los gaan zitten en je ze snel verliest. hier groeien de voetjes niet snel, maar mijn kinderen groeien helemaal niet snel.
Hier ook oxxy's voor onze kleine. Ik had ze in maat S gekregen en deze waren erg klein. Heb ze toen omgerolen voor maat M. Hier is hij nu sinds een week of 3 ook uitgegroeit. Nu moet ik wel zeggen dat hij 'op grote voet' leeft. Zelf vind ik dat je de slofjes strak kan aantrekken. Ik zou zelf dus dan voor de M gaan. Maar ja...das maar mijn mening hoor!!
@Marijke; wanneer heeft jullie kleine ze voor het eerst aangehad (welke leeftijd?) en weet je toevallig hoe groot zijn voetje toen was? @Yolanthe; dit is mijn idee dus ook, maar ben heel bang dat hij er zo snel uit is.. ach, anders bestel ik S en M.. mocht S dan te klein zijn.. dan maak ik iemand anders er vast wel weer blij mee