Ik ben 34+4 weken zwanger van een tweeling, dit is mijn 3de zwangerschap.....ik heb vanmiddag een nieuwe onderbroek aangedaan en die is nu behoorlijk nat, ik voel dat het steeds nattig is daar beneden maar het is niet zoveel dat ik het kan opvangen... Kan je ook vruchtwater verliezen in zulke kleine hoeveelheden? Bij mijn. Eerste zijn mijn vliezen eerst gebroken en dat merkte ik echt wel Want het liep zo langs mijn been maar nu is dat dus Niet zo....heb gewoon een hele Natte onderbroek...moet zeker 2 a 3 x per dag een andere onderbroek aan Door eraan te ruiken kom ik er ook niet echt achter het ruikt niet helemaal als urine maar is ook niet zoet als vruchtwater Herkent iemand dit???
heb je al geprobeerd op je hand te blazen en dan te kijken of je vocht verliest? Zo ja,zou ik de vk bellen. Zo nee, lijkt me dan geen vrucht water maar kan me voorstellen dat je het niet vertrouwd, dan moet je gewoon bellen hoor!
Toevallig heb ik er vandaag ook erg veel last van. Elke keer denk ik huh,alweer zo nattig daar. Meestal als ik van de wc kom,is het daarna ook erg nat. Ik denk zelf dat het bij mij of urine is of hele erg dunne afscheiding Heb er zelf ook aan geroken en het ruikt eigenlijk ook helemaal nergens na,ook niet zoetig. Of het jij jou vruchtwater is of afscheiding of urnie weet ik niet,daar moet ik bij me zelf ook nog even achter komen. Er kan natuurlijk zomaar en scheurtje in je vliezen zitten. Meschien dat je even moet hoesten en kijken of er dan wat uit komt(hier in iedergeval niet) Als je het niet vertouwd moet je even je vk bellen. Ik kijk het ook nog even aan.als dit paar dagen aan houd zal ik wel f bellen.
Dit had ik ook en mijn vliezen waren wel degelijk gescheurd. Een gyn kan een eenvoudige test doen om te weten of het vw is of niet. Ivm infectiegevaar (ben je GBS-drager?) moet je dit zeker laten uitzoeken.
Trucje is idd op je hand blazen, al geeft dat geen uitsluitsel. Ik zou bellen voor de zekerheid. Je kan proberen een boterhamzakje tegen je doos te doen.
Ik herken dit ook..maar bij was het echt zweet. had soms echt hele natte plekken zelfs door mijn broek heen. had er nog nooit van gehoord tot mijn gyne me dat vertelde. maar wel laten testen hoor straks is het wel vruchtwater.
Heb ook een hoge vliesscheur. Komt niets uit als ik op mijn hand blaas. ZOu zeker ivm vroeggeboorte en twins direct bellen...
Het zou goed afscheiding kunnen zijn, maar dat soort superwaterige afscheiding hoort naar mijn idee ook eigenlijk meer bij een latere termijn. Jij bent nog zo "vroeg", zou t idd even kortsluiten met je gyn.