overtijd

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by roosje30, Feb 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. roosje30

    roosje30 Lid

    Feb 1, 2011
    77
    0
    0
    Wateringen
    Hallo team

    Ik heb een vraag. Ik ben nu 11 dagen overtijd maar nog geen ongesteldheid te bekennen, maar ook geen positieve zwangerschapstest. Ik had hiervoor een vrij stabiele cycles daarom ben ik zo verbaasd. Ik heb op het forum wel gelezen van meiden die pas later positief testen (maar nu wel een heel lichtroze streepje hebben op de test) maar bij mij zie je helemaal niets!

    Is de kans toch aanwezig dat ik zwanger ben? Omdat er op de testen altijd staat 99% zekerheid... (of is dat alleen voor als je positief test?) Het wachten maakt me zo onzeker! Alvast bedankt voor jullie tijd.
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Het is ook een beetje afhankelijk van hoe lang je al gestopt bent met anticonceptie, Is dit nog geen half jaar geleden dan kan het zijn dat je dit keer in een langere cyclus zit. Wil je meer zekerheid dan kan je bij je huisarts je bloed laten controleren.

    Imke
     

Share This Page