Hoi allemaal, Als alleenstaande moeder heb ik de laatste tijd meegeschreven. Mijn ex en ik zijn uit elkaar gegaan. In eerste instantie heeft hij mij vorig jaar verlaten nadat het vertrouwen weg was na vreemdgaan en hij wel de lusten wilde en niet de lasten. Hij had al een ander en met haar is hij 2 maanden geweest. Onze 7 maanden oude zoon heeft haar enkele keren meegemaakt. Uiteraard nog jong en nog maar de vraag of hij er echt iets van heeft meegekregen. Daarna hebben ex en ik het nog een aantal keer geprobeerd. Wederom vanaf februari heeft hij weer kenbaar gemaakt spijt te hebben van zijn daden, hij wilde knokken, zijn gezin terug en meer. Hierin heeft hij laten zien dat hij mij dolgraag terugwilde maar het werkelijk investeren in het opbouwen van vertrouwen bleef volledig uit. Uiteindelijk kwamen wij er 2 weken geleden niet uit omdat hij wederom, onuitgesproken, wel de lusten en niet de lasten wil. Hij was kapot van de afwijzing. Onmacht, verdriet, smeken etc. Nu komt het; de daarop volgende week heeft hij een andere vrouw ontmoet en nadat zij elkaar vier dagen kenden kreeg ik per mail de mededeling dat hij een serieuze relatie is aangegaan en haar aan onze zoon gaat voorstellen binnen een maandje tijd. Een vrouw die hij vier dagen kent. Anyway ik heb hem gefeliciteerd. Hij is vrijgezel, of was? , en mag doen wat hij wil uiteraard. Ik heb niet zomaar het vertrouwen in hem opgezegd en ben beter af zonder hem. Dit is vrouw 2 in amper een jaar tijd. Ik heb hem een hele volwassen en objectieve mail gestuurd met het tegenvoorstel/advies aangezien ik vier dagen iemand kennen niet een stabiele noch serieuze relatie vind of ze niet eerst 3 maanden zich focussen op daten en het lekker op z'n beloop laten. Vader is immers vier dagen per week kindloos dus tijd zat zou je denken. Geen antwoord. Ook mondeling de daaropvolgende dag kreeg ik te horen dat ik het moest accepteren dat het ging gebeuren want het was ter kennisgeving zijn mail. Ze slaapt al bij hem, en ook afgelopen week toen zoon daar verbleef. Ik vind het geen probleem dat hij een andere relatie heeft. Maar eerst wil hij mij terug en hopeloos eenzaam en zijn gezin missen en een week later bij mij het verzoek neerleggen dat zijn nieuwe serieuze partner wordt geintroduceerd. Beetje van de pot gerukt. We hebben dit opgenomen in ons ouderschapsplan en daarin staat letterlijk dat na kennisgeving aan de andere partner dat er een termijn van 31 dagen geldt tot een kennismaking alvorens zoon wordt betrokken in een nieuwe relatie. Dat betekend dat ik voor 15 april op de thee ga. Maar ex gaat zich daar niet aanhouden en vind dat die termijn ingaat nadat zoon is voorgesteld. En wil mij voorlopig juist weghouden van een ontmoeting Ik moet even gallen hoor! mijn ex ziekt al langere tijd. Pffff.... Tips!
Ik heb dan nog geen kinderen.. Maar ik had het bijvoorbeeld met mijn honden (dat waren echt mijn kindjes toen) Ik wou niet dat de honden zo snel met haar in contact kwamen. En toen ik erachter kwam dat hij haar in huis had op de dagen dat mijn honden daar waren... Ik heb hem gebeld en gemeld dat hij de deur los kon doen, ik kwam ze nu halen.. Sommige zullen het overdreven vinden, ik vond het een walgelijk idee dat een vreemd mens aan mijn dieren zat.. En als ik kinderen zou hebben zou dat gevoel 1000X erger zijn..
Wat een mafketel zeg! Ten eerste zou ik als moeder zijnde eisen dat ik eerst die vrouw ontmoet voordat ik mijn kind meegeef. Leuk dat hij haar kent, maar jij niet. Je geeft je kind toch ook niet aan een wildvreemde mee? Als jij een relatie begint, mag hij ook als papa eisen om eerst jouw partner te ontmoeten voor je zijn kind bij diegene laat. En als hij zich niet aan het ouderschapsplan houdt, zou ik ook even contact zoeken. Afspraken zijn er niet voor niets, dus daar heeft hij zich ook aan te houden.
Belachelijk gewoon! Ik zou het daar absoluut niet mee eens zijn en goed gaan informeren over je rechten! Wie weet heeft die elke 3 maanden een ander, lijkt me geen gezonde situatie voor jullie kind!
+1. Buiten dat is je ex wanhopig of zoekt hij de aandacht op. Krijgt hij dat van jou niet, dan zoekt hij die wel op van een ander. Alleen is dat niet gezond voor jullie kind. Hoe kan hij steeds hechten aan een andere vrouw (buiten zijn moeder om) als die vriendin steeds 'weg gaat' bij papa?! Op latere leeftijd maakt jullie kind alles bewust mee. Gaat hechten aan een vrouw (ja, dat kan ook binnen 1 week!). Dan gaat ze na een maandje al weg, want relatie loopt op de klippen. En stel het gebeurd iedere keer. Weet hij dat er dan echt serieuze hechtingsproblemen KUNNEN ontstaan daardoor? Natuurlijk, een relatie kan over gaan, ook na die 3 maanden, daar ben ik mij bewust van. Maar kom op zeg
Zo als het klinkt wee die ex van jou niet wat hij wil. Waarschijnlijk is hij te bang om alleen over te blijven. Je hebt gelijk dat na hij 4 dagen 'verkering' het echt te vroeg is om haar al aan je zoon te laten zien. Als hij zo van de hak op te tak is zal deze relatie binnen een maand uit zijn en hij alweer een nieuwe scharel hebben. Hij hoort zich aan jullie plan te houden punt!
Ik heb mijn vriend pas na 5 maanden aan mijn zoon voorgesteld, 4 dagen vind ik echt veeeeel te vroeg. eerst hebben we samen wat opgebouwd, en toen mijn gevoel goed zat heeft mijn zoon hem leren kennen en een week later ik de kinderen van mijn vriend. Eerst moet de relatie stabiel zijn voordat de kinderen er in worden betrokken vind ik persoonlijk.