Dag dames. Ik ben al sinds dinsdag ziek. Verkouden, hoofdpijn, keelpijn en hoesten. Gewoon flink belabberd dus. Nu net word ik echt niet goed en weet me dan even geen raad. Ik word ineens misselijk, word draaierig, sta te shaken op me benen, helemaal tril handjes en net begonnen me lippen ook te trillen maar heb het niet koud... Heb dit al een x eerder gehad en toen stond ik ook voor een raadsel wat ik hier nou het beste aan kan doen Iemand een tip of herkenning?
Te lage suikerwaarde? Ik word ook echt hondsberoerd als mijn suiker te laag is. Precies wat jij beschrijft. Misschien dat een glas zoete ranja helpt? Of een Dextro?
Ja ik herken het wel maar ik ben diabeet. Misschien is je suiker te laag. Helpt het om wat zoets te eten of drinken? Sterkte
Bedankt voor de snelle reacties meiden. Ik weet dat me bloeddruk de laatste x 100/60 was dus vrij laag. Hoe me suiker is geen idee. Ben al best een zoetekouw sinds de zwangerschap. Hou echt van koude zoete frisdrank zoals fernandez. Net niks zoets gegeten of gedronken hoor na ik niet lekker werd want ben in bed gaan liggen. Heb wel een pepermuntje gegeten dus de misselijkheid is ook beter. Hoe kan ik het beste achter me suikerwaardes komen? Bloedprikken neem ik aan toch?
Je kunt bij je huisarts je suikerwaarde laten prikken. Het nadeel daarvan is dat het een soort van momentopname is. Als jij van tevoren veel suiker eet is ie uiteraard heel hoog. Als je echt bloed laat prikken kunnen ze het zien van de afgelopen maanden. Je kunt ook vragen om een suikertest. Je suikerwaarde kan in je zwangerschap flink veranderen. Als daaruit blijkt dat het niet goed is, kom je onder controle. Ik heb toen zo'n apparaatje thuis gekregen met naadjes om zelf mijn waardes te prikken (was altijd goed hoor, dus ik had geen suiker tijdens mijn zwangerschap). En een pepermuntje helpt misschien tegen de misselijkheid, maar daar gaat je suiker niet veel van omhoog. Ontbijtkoek, ranja, cola, Dextro, fruit.. Daar zitten veel suikers in.
Bedankt voor de info. Ga volgende week even informeren in het ziekenhuis Pepermuntje pak ik ook niet voor de suiker hoor maar omdat ik niks anders mag hebben voor me maag haha. De volgende x dat ik me zo beroerd voel pak ik wel een banaan Wist natuurlijk niet waar het mee te maken kon hebben. Ik ben ook nog eens nierpatient dus daar kan het ook nog eens van komen maar nog niet eerder gehad zeg maar. Dan moet ik weer zout hebben pffff Heel vermoeiend. Zwangere nierpatient die geen zout mag moet meer zout hebben vanwege de lage bloeddruk. Hoe dubbel kan je het hebben haha. Ik heb dinsdag toch controle bij de nefroloog dus ga het meteen even aangeven
ik heb dat zo vaak... eten is niet mn grootste hobby zullen we maar zeggen.... Maar vaak komt dat inderdaad als ik dus te lang niet heb gegeten, dan eet ik wat, inderdaad iets heel zoets, boterham met pasta oid, een glas cola erbij, en na 20 minuten gaat het over
Het kan zijn dat je bloeddruk even daalde. Een kop bouillon of een paar zoute dropjes zouden kunnen helpen, als je dat mag hebben dan he.