zeker weten even bellen. vriendin van mij bleef maar overgeven en kreeg uiteindelijk ook nog op d'r kop van vk want ze was te veel afgevallen en dat is niet goed voor beebje in je buik. Aantal keer gezegd ga naar ha, maar dat wou ze niet.
Die emesefane heb ik al.. Doet niks of spuug ik uit. Thanks meiden, als t morgen niet beter is ga ik bellen..
Ja want je lijkt wel HG te ontwikkelen zo Hyperemesis gravidarum (HG) | Ouders Online Hoe is je urineproductie??
Dacht er ook aan... Sterkte Lianne, dit vind ik echt heel rot voor je Hopelijk voel je je morgen beter. Verder heb ik niet echt bijgelezen dames... morgen reageer ik weer
Lianne ik hoop echt voor je dat het geen HG is Ander middeltje: Metoclopramide kreeg ik tegen de misselijkheid bij migraine en werkte ook tegen vervelende triggers als licht en beweging. Werkte best aardig (geen wondermiddel, maar wel verbetering) en wordt ook wel in de zwangerschap gebruikt. Maar ik weet niet of het precies hetzelfde is als emesafene, want anders heb je er niet zoveel aan. Misschien kan doc er wat meer over vertellen?
Dacht ook al zoiets, wist alleen niet meer hoe het heette... Hoop het echt niet voor je Lianne!! Hopelijk valt het mee en is het binnenkort over!! Knuffel!!! En morgen echt bellen! Of je je nou beterder voelt of niet, want heel normaal is het niet hoor!! Slaap lekker!!
Morgen sowieso even bellen hoor lianne, ook als je, je iets beter voelt. Erikatje leuk wat je op Facebook hebt gezet.
Jeetje lianne. Klinkt als mijn verhaal bij mijn zoontje, idd HG. Ik had de emesafene in zetpil omdat ik ze idd uitspuugde. Dat kan je nog even vragen en idd je moet wel wat aan vocht binnenhouden dus wat de andere meiden zeggen let op je urineproductie! Knuffel! Erikatje leuk gedaan hoor! Mandy hoop snel een ei voor jou! De rest reageer ik morgen uitgebreider, truste iedereen!
Goedemorgen lieve bezorgde meiden, heb mn emesefane binnen gehouden dus een goede nacht gehad en nog niet gespuugd. Nu wat yoghurt gegeten en kijken hoe dat gaat. Heb gister ook gelezen over HG, vraag me alleen af wat is "normaal" qua misselijkheid etc en wanneer is het niet meer normaal? Urineproductie lijkt so far oke. Elf, veel succes met je echo zo!!
Fijn dat je die iig binnen hebt gehouden!! En wat normaal is... Ik weet het niet, maar houdt het goed in de gaten alsjeblieft!!! Knuffel!! Naa, wat vervelend dat je dat gehad hebt!! Brr.. En je hebt er nu geen last van? Of is dat niet iets wat terug kan keren?? (sorry, heb er niet veel verstand van..) Elf succes met je echo vandaag!!
Lianne, ik vind 24u nauwelijks iets binnen houden niet normaal (staat ook in t lijstje van die link van Moonlight) en zou dan dus ook altijd bellen. Gelukkig gaat t nu iets beter! Pas goed op jezelf en op mini Thx meiden! Heb nauwelijks geslapen vannacht. Dacht dat ik niet echt gespannen was, maar blijkbaar wel dus.. 😶
He lieve dames, Ik ben ook weer enigszins terug op de planeet. Weekendje was heel leuk, maar ook ontzettend vermoeiend. Daarbij komt dat ik de afgelopen week niet zo lekker in mijn vel zit. Snel chagrijnig en emotioneel. Ik houd het maar op de hormonen . Gisteren middag zijn we terug gekomen en in de avond hadden we een oefenwedstrijd van de korfbal (die ik niet mee heb gedaan hoor). Lag dus ook pas om twaalf uur in bed. Heb alles gelezen, maar het is een beetje veel om op alles te reageren. Lianne, wat naar dat je zo ontzettend misselijk bent. Ik zou ook inderdaad gaan bellen hoor. Mandy, ik hoop dat de clomid netjes zijn werk doet! Erikatje, wat leuk die aankondiging op fb. Logan en Butterfly, spannend jullie naderende nod's. Voor jullie allebei twee streepjes aub. Elf, veel succes vandaag! Vanmiddag als ik terug ben van werk, zal ik eens even kijken wat ik allemaal gemist heb in de club.
LianneE, hier nog een spuitelf: pas goed op jezelf en mini hoor. Beter een keertje te vaak gebeld en dat ze dan zeggen dat het nog binnen de 'normaal-range' valt dan dat je straks uitgedroogd bent. Sterkte lieverd, hoop dat je je vandaag iets beter voelt. Die zetpil-variant is misschien ook nog wel een optie! Ik moet zeggen dat ik vandaag ook een stuk minder misselijk ben, kan toeval zijn maar misschien dat die massage ook wel geholpen heeft. Maar ja, dan moet je natuurlijk niet kotsend daar liggen Elf, succes vandaag! Tuurlijk blijft het spannend! Hoe laat mag je? Mamayo, met jou ook alles oke?
Ja gaat wel ok hoor vandaag, yoghurt is goed gegaan en zit op mijn werk (wel een beetje dufjes/gaar) maar een stuk beter dan gisteren! Elf is denk ik alweer bijna klaar, die mocht om 8.30
Ooh dan lees ik dat straks wel! Lianne fijn dat het iets beter gaat, maar is het niet verstandig om nog wat langer te rusten ipv meteen weer aan het werk te gaan? Ik ga nu bloedprikken. Geen idee wanneer de uitslag komt.