Nee, ik heb wel eens gelezen dat het beter is dan een broodje kaas VL is echt heel erg kroket-fan. heb 1x meegemaakt dat hij er 1 had gehaald bij snackbar 1 en we op de weg naar huis langs snackbar 2 fietsen en daar nog 1 ging halen geniet lekker van je zalm en filet (hoop niet op 1 broodje )
Wacht nu op m'n menstruatie, verwacht hem morgen! Dan op dag 3 weer Clomid. En denk geen ovu testen.. Vorige keer dacht ik m'n ei gevonden te hebben maar dat was niet zo..
Hahaa ja dan word het wel een ander verhaal. Maar echt kroketten hmm.. Vooral de saté kroket Nee, wel apart. Echt jakkes wat een combi hahaha.
Heb laatst Serranoham gegeten. had uitvoerig gegoogled en het mag schijnbaar. Nou ja niet te vaak Nieuwe verslaving met dit mooie weer zijn softijsjes (en dan wel bij een tent waar ze veel verkocht worden uiteraard, smullers op het station vond ik veilig )
Die komkommer 😂😂 Gefeliciteerd bloempje! Herkenbaar van die clomid! Probeer positief te blijven.. Bij mij werkte het ook niet. Krijg pas follikels bij Gonal! En uit de Gonal zijn 2 kanjers gekomen Maar dit zijn verschrikkelijke kansloze weken/maanden.. Dikke knuf mop! Aaah mijn pikkies hebben net 2.5 uur bij elkaar in de couveuse gelegen... Zo schattig en ze worden zo lief samen. Ze hadden elkaar duidelijk gemist
Aww Daantje wat lief. Ben echt benieuwd wat de band tussen een tweeling is als baby en of ze elkaar aanwezigheid ook echt anders ervaren dan een andere baby. Zo bijzonder!
Hihi lekkere combi gerookte zalm en filet😜 Ik ga dan vanavond maar voor de kroket bij mijn patatjes Daantjuh wat super lief dat je pikkies het zo heerlijk hebben bij elkaar in de couveuse! Heb net bij ah spelt koeken gehaald, die zijn echt mega lekker!!!
Ah zwijmel zwijmel! Ik heb weleens een filmpje gezien van een tweeling in een bad volgens mij. Dat was ook zo schattig hoe ze aan elkaar vast hielden.
Oeh Naa over koekjes gesproken, ik ga even werk onderbreken en koekjes bakken Al de hele week zin in. Ik denk trouwens dat die misselijk kwam door m'n yoghurt-ontbijt, ik heb daarna wat broodjes gegeten en toen was het weg
Oké, het is dat ik weet waar dit over gaat... Maar moest ff 3 x lezen toen ik door had dat het over de bhv ging......
Wat fijn Daantjuh, lekker bij elkaar!! Gaat het nu goed met het infuus van Dex?? Al dat gepraat over en eten en koekjes.... Jummie!! Ik ga zo met mams boodschappen doen bij de makro en denk dat we daar een patatje mee pikken. Vervelend Mandy! Hoop voor je dat hij stiekem toch aan gaat slaan! Ook al zakt je moed al een beetje in de schoenen... En voor de andere meiden op het zwanger worden lijstje en voor jou een hele dikke Knuffel'! Wou idd net als Liana al zei, dat er iets is wat we konden doen voor jullie..