Fijn Sun! Goed verwoord ook van de bv haha! Snottebel op pootjes gister heeft dl ook een snottebel gegeven vanmorgen wezen babyzwemmen, was leuk maar denk leuker als ze wat groter is. Bovendien takkevroeg op mijn parttime dag Moonlight, hopelijk snel goede nachtluiers gevonden Daan hoe gaat het met jouw mannetjes of lees ik ergerns overheen? Itp, regeldag? ze is nu ong 6 weken toch? Spanning in je relatie is herkenbaar en het is zeker niet alleen maar leuk... Hart luchten mag altijd. Heb hier vrij geregeld eerste week van april, nu nog een reisje vinden
Nou vooruit... omdat jullie zo aandringen Foto van gister bij de infinity pool... Vandaag dagje bij het huisje om dl enorm hoest. Airco en de warmte (afwisselend) zijn niet zo best voor haar. Net even naar de huisarts geweest en hebben iets gekregen om de hoest een beetje te onderdrukken. Maar zal zo een foto van mijn uitzicht sturen
Ooh heerlijk Elf!! Sun wat fijn, wij zijn vandaag voor een tweede keer geweest en moeten nu nog 1 keer terug komen. En inderdaad *smelt* Missjuul, aan tandjes! Mag altijd een foto van in de club Moonlight, wat eet ze goed zeg. Wat fijn! En slapen met zo'n volle luier lijkt me ook niet prettig Wat een fijn vooruitzicht Naa! Heerlijk, wij gaan maandag een weekje en voor de zomer zijn we nog zoekende. Sprongetje lijkt hier weer voorbij, ze is weer vrolijk en het slapen overdag gaat langzaam vooruit. Het is ook mooi om te zien hoe we elkaar steeds beter leren kennen Wel klote dat ik nu weer bijna aan het werk moet, vind het nog veel te leuk samen.
Nohhh elf dat ziet er heeeerlijk uit, geniet er nog even lekker van Hoe voel jij je verder qua zwangerschap?
Ahh ik zie het al.. Afzien Jammer butterfly dat t er bijna op zit. Vond het ook een hele speciale periode.. Maar ik vind werken ook wel leuk, de combi vind ik leuk. vandaag hele dag liedjes zingen en knuffelen met baby en dan weer 2 dagen mn hoofd gebruiken en tussen de volwassenen zitten
Ah heerlijk elf ik wil ook! fijn inderdaad kwaaltjes. Wensje lekker doen wat goed voor jou voelt. Heerlijk toch dat je live kan voeden, maakt t een stuk makkelijker. Fijn sun dat dl niet meer naar de osteopaat hoeft. Schattig he zo,n duimpje in de mond Zal morgen ff een fotootje maken en in de club plaatsen. Jammer he butterfly dat je weer zo snel aan het werk moet. De tijd vliegt echt voorbij. Straks kom je thuis of ga je d'r van de crèche halen en dan is ze door dolle heen om je te zien. Ook heel leuk en dan lekker extra knuffelen en kroelen als je vrij bent. Linky zat toevallig gisteren iets te lezen over t drinken , volgens mij op de site van ouders van nu. Met een rietje drinken schijnt t aller moeilijkst te zijn. Ittakesapicture, wat rot zeg. Je kan inderdaad altijd ff spuien in de club. Denk dat we t allemaal kennen.
Wat een **&*&*^weer! ik had dl gebracht bij het kdv en toen ging ik de maxicosi in de schuur zetten daar waaide mn regenhoes weg zo het hek uit.. ik rennen.. zien jullie me al gaan leuk trouwens missjuul tnadjes voor berenbonkie... hij is ook alweer bijna een half jaar. wauw time flies! butterfly, waar gaan jullie heen op vakantie (antwoord mag ook in de club )
Heerlijk...lig nu wakker omdat ik zo misselijk ben Het is 4.00u. Hopelijk helpen die crackers en kan ik zo verder slapen
Ahhhh zo bedoelde ik het niet hoor <3 ik bedoelde dat het hopelijk een indicatie is dat mini 2 goed haar best doet (ik denk dat het een meisje is )