Even een egopost uit bed helaas verkouden geworden dus nu ziek thuis gebleven . Hoop dat het met rust, pcm, honing en stomen weg trekt
Sun fijn dat zo goed ging Linky hoe was jou nacht vannacht? Zijn pittig hé zulke nachten? Elf succes met je eerste werkdag na je verlof! Mandy lekker genieten Butterfly fijn nu eindelijk verlof, zal vast nog gek voelen. Beterschap cosy!
Cosy beterschap! Helaas geen betere nacht Naa, ik vermoed weer een sprongetje oid. Niet meer geslapen na 12 uur.
He dames, even een poging te reageren.. ik weet nu al dat ik dingen ga verzeten dus sorry Dl is vandaag een week oud ze was vandaag weer 35 gram aangekomen dus nog 60 gram tot haar geboortegewicht! gisteren voor het eerst een klein ommetje! mn moeder komt vanmiddag nog dus dan nog een keer (ik ben niet zo'n stil/thuis-zitter). het gaat verder goed, we zijn goed op elkaar ingespeeld wat voeden betreft en ze plast vrolijk van alles onder tijdens verschonen haha! morgen nog de kraam en heb haar voor zaterdag afgezegd (wilde liever met z'n 3en chillen en ze kwam toch maar paar uurtjes). Linky, vervelend zo'n sprongetje, klinkt zwaar hopelijk snel beterschap. hoe is het nu op je werk? Mandy: zwaai! geniet ze! Elf: succes!! Sun: fijn dat het goed is gegaan eerste dag 'alleen'. Cosy: beterschap!! Butterfly: heerlijk! het is ook nog superweer dus lekker genieten! @zakjes kv: nee niks in huis gehaald. ik heb wel een fles uit een blije doos en had er wel even over nagedacht maar sowieso geen tijd meer om te kopen. het duurt even voor het op gang komt maar ik heb het zonder kv gered. op dag 3 geloof ik 1 malig gekolfd maar de voeding erna spoot de melk al over d'r gezicht dus was het genoeg. vaak kan je via de kraamzorg of thuiszorgwinkel (waar je ook je klossen haalt) supersnel een kolf huren. Maar goed die zakjes is ook weer geen enorme investering dus als je dat fijn vindt gewoon lekker kopen. klossen zijn trouwens niet gebruikt hier, het bed heeft er 2 dagen opgestaan maar no way dat ik daar uit ging kunnen klauteren de eerste dagen na de operatie. vl en kraam gelijk weggehaald en co-sleeper aan bed geschroefd *edit: geboortekaartje in de club gezet!
Wat rot zeg! Dat is ontzettend vermoeiend.. Lianne wat klink je toch als een heerlijk genietende mama. Daar kan ik van genieten
Pfff Linky, heftig hoor...ik word al moe bij het idee Elf, succes vandaag. Zal wel weer wennen zijn! Cosy, bleeehhh je hebt t goed te pakken zeg. Beterschap! Mandy, geniet er lekker van meis!!! *zwaait terug* Lianne, klinkt heerlijk zo die roze wolk van je. Rondspuitende melk Hier ook alles goed! Ze is weer zo goed gegroeid! Bizar idee dat ze zo groeit alleen maar door wat mijn lichaam haar geeft stiekem niet alleen trots op haar, maar ook een beetje op mezelf Vannacht kwam ze elk uur...pfff..ben kapot. Maar huis is helemaal gedaan, terwijl ik op de bank lag te relaxen (met dank aan oma ). Zo een stukje wandelen en dan samen even knock out denk ik
Ahhh klinkt allemaal heerlijk lianne en sun! Ik vind het ook nog steeds een wonder Sun! Linky pff zwaar meid hopelijk kan je nu nog wel een beetje bij komen! Hoe ziet een "goede" nacht er voor jullie uit? Hier gaat het weer helemaal goed! L drinkt goed af en toe wat lui dus ik moet hem wel stimuleren om goed de aanhap vast te blijven houden.. maar hij is weer stukken relaxter.. Hij ontwikkelt op het moment enorm gisteren was hij ineens op zijn duimpje aan het zuigen te schattig haha hier komt L 1x per nacht voor een voeding en vandaag was dat pas om 5.15 van 23 na de droomvoeding -5.15 geslapen! Trotsw mama hihi Hier verder aan het genieten van de laatste 12 dagen verlof dan moet ik er ook weer aan geloven.. Gelukkig is het nog heerlijk weer en kunnen we er nog lekker opuit
Daar mag je ook heel trots op zijn hoor Sun. Wensje fijn dat het bij jullie ook goed gaat en L wat langer heeft geslapen vannacht. Jeetje over 12 dagen alweer werken! Ik ben maar verwend met mijn aangeplakte vakantiedagen en ouderschapsverlof (lever ik dan ook wel stukje salaris voor in) ik ben nog lekker thuis tot 1 december
Jeetje wensje! Jij ook alweer aan het werk? Wat fijn dat het weer goed gaat met drinken! Altijd lastig om door te zetten als het zo moeilijk gaat.. Vandaag bijkomen lukt niet ivm werk, maar we hopen er voor volgende nacht gewoon het beste van komt wel weer goed. Een goeie nacht is van 22:00 laatste voeding tot 6:30 eerste voeding. Maar dat is alweer twee weken geleden Elf hoe was Jouw eerste dag? Sun en Lianne fijn om te horen dat jullie minis het zo goed doen! Geniet er lekker van! Lianne idd een hele mooie foto op facebook! Goed dat je melk zo op gang komt! En kolven hoeft voorlopig echt niet, pas als je een voorraadje wil aanslaan. Butterfly geniet van je verlof! En ik zag dat je weer wat gewonnen had! Hoe door je dat toch! Ooh Naa lekker vrij tot december!! Mag ook wel met twee kindjes, je hebt het druk genoeg
Lief dat je dat zegt! Het is soms best druk maar heb nog niks te klagen.. Meisje doet het over algemeen echt super en gunt ons genoeg nachtrust op natuurlijk wel eens wat nare nachten ertussen. Maar goed dat houd je met kinderen helaas. Hoop dat je snel weer terug gaat naar je goede nachten linky!
Weet ik. Omdat ze 7% was afgevallen trad er in het ziekenhuis het kolfprotocol in werking Lactatiedeskundige in t zkh zei trouwens dat ze voor 12w t makkelijkst wennen aan de fles dis tegen de tijd dat ik een keer een dagdeel iets wil doen zonder mini ga ik een voorraad starten. Wil zeker nl gaan kolven op werk ook. Lekker Naa tot december vrij!! Wensje jeetje dat gaat hard! Geniet van je laatste dagen! Tis indd prachtig weer, net weer even een ommetje gemaakt Elf, fijn dat t goed gaat!
Linky balen man dat je weer zo'n shitnacht hebt. Hopelijk pakt J het slapen snel weer op Fijn dat alles goed gaat bij jullie Sun & Lianne! Allebei ook leuke foto's op fb Naa wat heerlijk dat je nog zo lang vrij hebt. Hoe vind je zoon het trouwens om nu grote broer te zijn? Butterfly hoe bevalt verlof tot zover? Vanmorgen was de intake van de kraamzorg, ze adviseerde om geen fles of kv aan te schaffen dus ik ga maar volledig vertrouwen op de borstvoeding Moet alleen nog even iets verzinnen voor het bed, dat hoeft maar 5cm omhoog dus klossen is iets te veel van het goede. Denk maar tegels of plankjes onder de poten
ITP ik zou dat bed lekker laten voor wat het is hoor en geen moeite doen. Ons bed stond echt alleen voor de bevalling op klossen en de dag erna mochten ze er van de kraam alweer onder uit. Zl vind zijn zusje ontzettend leuk, wil graag helpen met naar bedje brengen (kan hij de muziekknuffel aandoen), geeft speentje als ze huilt of geeft lief een luiertje aan. En denk maar niet dat we Dl per ongeluk kunnen vergeten want hij let wel op dat ze ook mee gaat Dl is ook al weg van haar broer ze kan heerlijk naar hem kijken als hij aan het spelen is en ze lacht het aller hardst naar hem. Echt genieten
Beterschap Cosy! Heeft een dagje in bed geholpen? Hoop dat je vannacht een beetje kunt slapen Linky! Ik duik er vroeg in, ik was vanaf 3 uur op spenenjacht Sun, jouw nacht klinkt ook zwaar zeg met elk uur voeden. Klinkt als een 'regelnacht'. Hoe ging het verder vandaag qua voedingen? Logan, nog 7 nachtjes... (of ga je eerder testen?) Jeetje Wensje, nog maar 12 dagen! Genieten maar van die laatste verlofdagen. Fijn te lezen dat het allemaal goed gaat met jullie. Naa, ik ben stiekem wel jaloers op jouw lange verlof! Al moet ik eerlijk zeggen dat het werken me ook echt wel mee viel. Wel wennen en even inkomen, maar het ging allemaal wel lekker. Half dagje administratie, half dagje behandelen. ITP, wij hebben ook geen klossen onder t bed gehad. Ze werden pas na mn bevalling geleverd En dat was geen enkel probleem. Naa, wat klinkt dat ontzettend schattig!! Echt heel lief zo'n bezorgde grote broer.
Het liefst nu al Elf! maar kan niet door de pregnyl haha. Aahh lieeff Naa. Klinkt echt heerlijk hoe het gaat tussen jouw kindjes.
Spannend Logan, wat duren 7 dagen dan nog lang... Naa, superschattig! Heerlijk dat ze zo dol op elkaar zijn! Elf, fijn dat t goed ging op het werk. Toch even zoeken naar een ritme. Maar misschien ook wel prettig om niet alleen maar mama te zijn..(en t over andere dingen dan poep, luiers etc te hebben?) Ik ben echt kapot...voedingen gingen wisselend, soms 3 uur er tussen, soms 1,5 en veel 'gemopper'. Wil nu heeeel graag slapen en vl is nog steeds niet thuis. Niet dat hij veel kan doen behalve luier verschonen maar toch. Wat emotionele support (of nekmassage, auw ik kijk te veel naar de mooie meid ), zou ook wel fijn zijn. Morgen komt om 10.00 t cb, mag mn wekker wel zetten Die klossen vond ik eigenlijk ook onzinnig, kraam voelde alleen 30 sec per dag aan mn buik/bm en checkte hechtingen. Daar al dat gedoe voor... Btw, Ik had E net even kort op haar buikje gelegd en ze tilde gewoon haar hoofdje al op!!
Wat een knapperd die dochter van je! Let je goed op je houding met voeden? Ik zat te krampachtig en gespannen waardoor mijn nek en schouders vast gingen zitten.