pakket is traceerbaar met trackingnr via de postsite waarmee het verstuurd is. pas als het in NL is aangekomen word het door post.nl omgezet in een nederlandse tracktrace. je schoonvader kan wel bellen en als het pakket al in NL is, dan kan hij via zijn postgebeuren wel een NL trackingnr krijgen (meestal wel iets aandringen) mocht het bij douane liggen, dan krijg je als het goed is ook melding daarvan.. dan zou je eventueel de douane kunnen bellen en vragen hoelang het duurt voor het pakket vrijgegeven word (is het verstuurd binnen de EU of van buitenaf?)
oh jij hebt er veelverstand van zie ik werk je bij post.nl misschien? bedankt voor je tip die ga ik onthouden. Pakket is verstuurd vanuit Turkije valt niet onder de eu dacht ik???
ja idd nu wachten tot mijn man thuis komt kan hij onze nieuwe gordijnen ophangen en natuurlijk strax ff bellen met schoonpa