Even een vraagje... Sinds een paar weken ruikt de urine van mijn dochter sterker dan in het begin. Had er eerst niet zo'n erg in, pas toen twee vriendinnen (afzonderlijk van elkaar) het opmerkten. Volgens mij kan het niet zijn dat ze te weinig drinkt. Ze krijgt 5 x 200 cc, moet voldoende zijn lijkt me. Ook kan ik niet aan haar merken dat ze erg last van heeft ofzo... Wie weet wat dit zou kunnen zijn? Of zou het gewoon bij haar horen?
Welke luiers gebruik je? Pampers willen soms nog wel eens vies gaan ruiken. Ik ben door die reden over gestapt op de kruidvat luiers en nu nergens meer last van.
Ik gebruik inderdaad pampers. Misschien dat het daar door zou komen? Zal eens wat anders proberen....
ondanks dat pampers stinken is het de afgelopen tijd ook erg warm geweest, dus misschien had ze toch best wat meer vocht nodig gehad. Ze is nog erg jong, dus dat zou dan water kunnen zijn, of de melkfles met wat meer water verdunnen. Kijk gewoon even of het deze week nog steeds zo erg ruikt of dat het minder is. Was de kleur ook donkerder (zo ja, dan is het zeker vocht tekort)?