Ik heb nog nooit de teennagels van mijn dochter (bijna 7 maanden) geknipt. Ik had vernomen dat men dit beter niet doet voor 12 maanden. Echter, de nagels van haar grote tenen zijn echt wel lang. Zouden jullie deze al knippen?
Nog nooit gehoord dat dat niet mag. Ik knip de teennageltjes iedere 2 weken ongeveer omdat ze anders veel te lang worden.
Als ze lang zijn, moet je ze knippen toch? Anders haalt ze alleen maar zichzelf open? Ik vind trouwens de teennagels lang niet zo snel groeien als die van haar vingers.
Ik heb zijn teennagels van zijn grote teen al geknipt vanaf zijn 8ste week. Ze ware echt te lang en hij had er last van. Het gaat prima.
Ik heb ze al geregeld geknipt! Ik heb nooit eerder gehoord dat je ze niet mag knippen... Maar als je daar wel huiverig voor bent, is vijlen dan een optie?
Bedankt, ik woon in Engeland en hier werd het advies gegeven ze niet te knippen. Maar ondertussen toch gewoon gedaan.
Als je ze te lang laat worden, gaan ze helemaal in de huid groeien. Hier knip ik ze vanaf geboorte ook al, gewoon wanneer ik zie dat het weer nodig is.
Wie zegt dat je ze niet mag knippen voor 12 maanden? ik knip mijn dochtertje haar nagels en teennagels elke week, het groeit hard en anders maakt ze van die kras merken op haar gezicht. ik knip het overigens met een schaartje erg makkelijk.
Onze zoon had ook al snel kange teennagels, die knip ik al sinds hij 2 maanden is denk ik. Bij onze dochter pas toen ze een jaar was, eerder was niet nodig.
Ik wilde ze knippen maar mijn zoon dacht daar anders over. Op het moment dat ik knipte trok hij met zijn been. Resultaat. Geknipt in zijn teen. Hij reageerde niet, ik zetten het op een brullen. Sinds dien vijl ik zijn nagels maar. Lijkt mij in mijn situatie met een kind met drukke benen handiger .