Wie van jullie heeft het spel Pandemic en wat zijn jullie ervaringen? We willen het namelijk onze dochter voor de Sint geven. Ze vindt spelletjes erg leuk en vooral coöperatieve spellen doen het goed.
Die zijn nog te klein. De regels zijn niet heel ingewikkeld, maar winnen is niet makkelijk dus je moet er wel strategisch voor kunnen denken. Al kun je wel zelf wat regels versoepelen om het wat makkelijker te maken en je bedenkt de strategie in principe met z'n allen.
Heel gaaf spel! We hebben ook uitbreidingen en spelen nu Legacy (kan je maar één keer doen, 12 potjes voor 12 maanden) ook heel gaaf! Maar ik weet niet hoe oud je dochter is, ik denk dat onder de 10/11 wel een beetje jong is voor pandemic. Misschien dat alleen het basisspel zou kunnen.
Super leuk spel! Maar goed dat we niet echt de wereld moeten redden want helaas gaat het vaak ook mis hahahaha. Voordeel van coöperatieve spellen is dat je samen er wel uit kan komen. Onze zoon is 5 dus nog net wat te jong voor dit spel. Met hem spelen we chop chop als coöperatief spel.(stuk makkelijker en niet vergelijkbaar, ach je moet ergens beginnen haha) Je hebt wel meerdere edities en wij hebben de eerste. Blijkbaar heb je meerdere edities. De 2 edition is een update van de eerste en ziet er iets anders uit maar blijkbaar niet veel anders. De uitbreiding hebben wij ook. Andere editie legacy blijkbaar moet je dan met stickers gaan plakken en verander je het complete spel. Daar zou ik dan weer niet voor gaan.
Ze is bijna 8, maar HB, dus ik denk dat we wel een aardig eind komen . En het basisspel is idd het idee. We hebben ook Verboden Eiland en dat is een groot succes.
Wij vinden het echt een superleuk spel. We hebben hem nu een aantal keer bij vrienden gespeeld en willen hem nu ook zelf hebben.
Die heeft school ook. Die speelde ze smorgens met een ouder. (School had elke dag een ouder die 20 min een groepje ondersteunde bij een activiteit) Hij is wel leuk om mee te beginnen. (Wij zijn begonnen als eerste spel dat coöperatief was kleine bouwmeester)