De dag dat ik dacht ongesteld te worden heb ik een test gedaan, negatief een week later weer en ook weer negatief. Uiteindelijk naar een cyclus van 34 dagen alsnog 'ongesteld'. Nu ben ik 4,5 dagen 'ongesteld' geweest. Erg weinig bloedverlies (ik gok ongeveer in totaal 1/3 maandverband per dag of minder en alleen maar helder bloed, dus geen oud bloed) en niks geen buikpijn vooraf of tijdens alleen maar hoofdpijn durende de dagen. Nu is het sinds afgelopen vrijdagmiddag voorbij en die avond had ik ineens vreemde steken en pijn in mijn onderbuik en daarnaast ook last van mijn darmen en last van wit slijm en voor mijn doen vaak plassen (de klachten die ik nu nog steeds heb) Iemand ervaring met een gelijk soort situatie? Zou het alsnog raak kunnen zijn?
Same over here haha plaats ook net zoiets ! Ook 4 dagen lichtelijk ongesteld geweest op een cyclus van 31dagen.
Ja ik herken het, en ik was hartstikke zwanger. 5 dagen na mijn bloedverlies testte ik positief. Bloedverlies kan innesteling zijn namelijk.
Omdat ik normaal na nod helemaal geen symptomen meer had. Ik heb er 5 jaar over gedaan om zwanger te worden, dus kon mijn lichaam inmiddels wel
ik heb op dit moment hetzelfde en heb ook al twee keer negatief getest.nog niet ongesteld maar ik weet niet of dat witverlies en de buikpijn nu tekenen van ongesteldheid zijn of symptomen...ik beeld me misschien wel vanalles in?
Hier ook, ik dacht ongi te zijn geweest. Maar daarna hield ik wat klachten en werd langzaam meer. 1,5 week later test gedaan met volle overtuiging dat het negatief was: vette streep!
Beste Alice, Ik hoop voor jou dat t raak is! Ik zit in een zelfde soort maar niet helemaal dezelfde situatie. Had kramp, pijnlijke tepels, dacht ik word ongesteld, paar dagen minimaal bruin bloed verlies, en daarna over; geen buikpijn meer, geen pijnlijke tepels of grote borsten. Oftewel ik ben ongesteld geweest, nieuwe cyclus, nieuwe kansen! Maar paar dagen erna opeens steekjes rechts, buikpijn, dan links, pukkels, weer grotere borsten, grotere tepelhoven met bobbeltjes erop, aderen duidelijk zichtbaar, emotioneel, winderig, veel naar t toilet, pijn in m'n liezen... Ik weet niet of t kan, of t raak is... Ik ga vrijdag testen... En hopelijk weet ik dan wat meer... Misschien houdt m'n lijf me voor de gek... maar ik weet pas na t testen... Dus misschien is er voor ons beiden een kans dat t raak is... Ik duim in ieder geval voor je (en voor alle andere dames in t zelfde schuitje)