ik weet niet waar ik hem moest plaatsen. maar zij er vrouwen die een papegaai hebben en een baby/kind? hoe is dat bij jullie gelopen? was de papegaai jaloers? en was hij/zij tijdens de zwangerschap anders tegen je?
Schoonzusje had een papegaai en inderdaad vreselijk jaloers. Als dr man met de kleine zat hem en de baby aanvallen. Daardoor deden ze hem in de kooi en werd ie helemaal vals. Bijten en doen toen hebben ze hem weggedaan.
Wij hebben 2 grote papegaaien, en dat gaat prima. Maar deze zijn niet los, als de kleine beneden is. Ze hebben beide hun eigen grote kooi. En ze staan in de serre. Dus niet in de woonkamer. Als de kleine er met zijn vingers aan zit aan de kooi, gaat die ene wel er naar toe maar doet niets, de andere vertrouw ik niet want die hapt nog wel eens. Gelukkig snapt die kleine het als ik zeg dat het "au" doet als hij met zijn vingers erin zit.
Wij hebben een niet tamme agapornis, maar dit zorgt voor geen enkel probleem omdat hij niet bij de kleine in de buurt komt. Hij is ook niet veranderd sinds de zwangerschap en geboorte. Ik probeer onze kleine man wel bij de kooi weg te houden, omdat ik wil dat het vogeltje zijn eigen veilige plek heeft en zich niet in het nauw gedreven voelt.
Wij hebben een jonge rose kaketoe. Gekocht als jonge vogel toen dochter 6 mnd was. Hij is me idd tijdens de zwangerschap gaan bijten (ik ben niet zijn hoofdverzorger, dat is mn man ) De baby kijkt hij niet naar op of om, mn dochter "speelt" wel veel met hem (broodkorstje geven, sperzieboontje... Speelgoed in de kooi stoppen ) en dat gaat heel goed!
Wij hebben een grijze roodstaart van 7 jaar en die heb ik met de hand groot gebracht en een week voor de bevalling ben ik in het ziekenhuis terecht gekomenen sinds die tijd plukt ze zich af en toe kaal daarvoor deed ze dat nooit en als wij thuis zijn is ze ook altijd los en ook als talitha beneden is dan is ze gewoon uit de kooi...talitha laat de papegaai ook met rust en komt niet aan de kooi daar zijn we meteen mee begonnen toen ze begon te kruipen ...maar de papegaai moet niks van haar weten en zou ook niet bij talitha in de buurt komen...de honden hebben meer last van haar dan de papegaai...
Ik hou van papagaaien.... Wij hadden vroeger een papagaai en die was vreselijk vals, hij beet mij continue. Toch hield ik van hem Kzou er best weer eentje willen!
wij hebben een grijze roodstaart 8 jaar oud in de woonkamer staan hij mag er niet eruit want hij valt mij aan hij is gek op mannen dus denken we dat het een vrouwtje is maar onze kinderen weten dat ze niet aan de kooi mogen zitten de koi staat tussen onze bankstel in maar moet zeggen het gaat goed hij praat alles na wat ik tegen mijn kinderen zegt alleen praat hij alleen als ik boven bezig bent zodra ik in de woonkamer bent praat hij niet hij zegt alles wat ik tegen hem of tegen de kinderen zegt mijn man ken hem aaien in zijn kooi en dan geeft hij eten uit zijn bekje gaat hij kokhalzen en rare geluidjes maken en met zijn kont heen en weer maar het gaat tot nu toe goed hij is nooit kaal geweest ik heb hem nog nooit wat gedaan ik gaf hem van kleins af baby tijd eten pap en ik verschoon en geef hem nog steeds eten en water maar hij vind mij gewoon niet lief ik zalhem voor geen goud weg willen doen hier voor hadden wij een groene amazone met geelkop hellaas aan kanker overleden was ook zo lieverd daar kon ik wel van alles mee doen en mijn man ook