ijsthee?

Discussion in 'Voeding' started by melisjuh30, Sep 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. melisjuh30

    melisjuh30 Bekend lid

    Jun 17, 2008
    854
    0
    0
    Hoi,

    Vandaag dronk ik wat citroen ijsthee,
    En de kleine zat er zo verlekkerd naar te kijken dat ik hem een slokje gaf.
    En hij dronk het op!
    Veel drinken zoals diksap en roosvicee vindt hij niet lekker en dit dronk hij echt op!

    Kan ik mijn zoon van 6maand ijsthee geven?

    Alvast bedankt
     
  2. Druif78

    Druif78 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,724
    1
    36
    Ik denk dat het geen heel gezonde keuze is aangezien er best veel suiker in ijsthee zit. Maar waarom geen (afgekoelde) gewone fruit thee of andere smaakjes thee? Mijn zoontje vindt gewoon water of diksap ook niet echt je-van-het maar bijna alle soorten thee vindt ie wel lekker en is ook een gezond alternatief!
     
  3. Alita

    Alita Niet meer actief

    mm zou ik niet doen..
     
  4. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    Jun 18, 2007
    14,894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Ja je kan je kindje van 6 maanden ijsthee geven, dat heb je al gemerkt want je hebt het gedaan. Maar wil je dat ook?

    Ik zou mijn kind van 6 maanden absoluut nog geen ijsthee/sap/diksap geven. Op die leeftijd is mi borstvoeding/kunstvoeding voldoende met evt af en toe een slokje water of thee.
     
  5. Alita

    Alita Niet meer actief

    ik geef alleen water en melk, wil niet dat mijn kindje aan zoetigheid went eerst maar het normale drinken, niet?
     
  6. efina

    efina Actief lid

    Jul 13, 2008
    283
    0
    0
    thuishulp
    emmen
    Zou ik ook niet doen, in ijsthee zitten veel suikers, en een soort van caffeine wat komt door de looizuur in thee, daarom word smaakjes thee ook niet aangeraden! daar blijven je kinders wakker van;) das leuk maar niet als dat snachts is;)
     

Share This Page