Hi meiden Ik ben momenteel 38.3 zwanger van mijn eerste kindje, vanaf 29 weken lag hij al ingedaad (wat al best vroeg was volgens mijn verloskundige) Maar sinds 2 a 3 weken heb ik onwijs rusteloze benen en snachts wordt ik er nog wel eens wakker van. Nu heb ik sinds 1.5 a 2 weken ook al last van menstruatie krampen, maar afgelopen 4 dagen is t steeds erger en ook nog eens af en toe een harde buik er bij. Maar ik kan er snachts bijna niet van slapen, of ik wordt er wakker van. Vind dit zo vervelend want ben t echt even zat dat ik bijna niet kan slapen. Sorry moest dit ff kwijt !
Nog even volhouden! Het eind is in zicht.... Helaas is een zwangerschap niet altijd een pretje. Succes nog even
Vooral die laatste weken kunnen zwaar zijn. Geen tips hier, maar wil je nog wel even succes wensen. Nog even en je bent deze tijd ook weer "vergeten". Dan ligt de baby heerlijk in je armen
Dank jullie wel! Soms zijn dit soort woorden gewoon echt even nodig als je het niet herlmaal meer ziet zitten ☺️
Ik snap hoe je je voelt! Ik ben nu 32 weken zwanger van onze 3de en het word nu toch best zwaar. De kleine in mijn buik is ontzettend druk, zowel overdag als 's nachts amper rust en dan ook een peuter + dreumes om voor te zorgen. Heb je al eens geprobeerd, als je de mogelijkheid hebt, om overdag een dutje te doen? Dat wil bij mij nog wel eens helpen om de dag door te komen. En het enige wat bij mij helpt tegen rusteloze benen is even uit bed stappen en een rondje lopen, alsnog vervelend maar toch, voor mij scheelt het enorm! Even klagen kan ook heerlijk opluchten dus gooi het er maar uit hoor! Het is nu eenmaal niet allemaal rozengeur en maneschijn als je zwanger bent, zeker de laatste weken, vind ik.
Hou vol de laatste loodjes wegen het zwaarst. Ik heb in mijn zwangerschap de tip gekregen om een blokje sunlight onder je benen te leggen (onder het matras) Ik had het niet nodig dus weet niet of het echt werkt. Bij twijfel over je klachten zou ik contact met de vk opnemen Succes en een mooie bevalling toegewenst