Boaz vindt het lekker om in bad te gaan of onder de douche met mama of papa, alleen het afdrogen en het aankleden is één groot drama. Hij gaat huilen tot aan hysterisch toe soms. Ook als hij niet in bad is geweest maar ik m alleen andere kleren aan doe kan hij zo tekeer gaan. Mijn vraag is of dit bij meer baby's het geval is en of er iets aan te doen valt. Ik dacht zelf om misschien 2 x per dag hem uit & aan te kleden zodat hij daar aan kan wennen? Maar zie er ook tegen op vanwege het harde huilen. Graag jullie ervaringen en/of advies. Dankje.
hier ook een prinsesje die als er maar iets over d'r hoofje of armpjes moet gaat ze gillen/huilen. zelfs bij haar jas. in het begin kleedde ik haar nog wel is in de badkamer om dan had ze iig geen last van de kou. nu accepteer ik het maar. ze moet toch leren dat sommige dingen niet altijd anders kunnen en niet leuk zijn. wel probeer ik haar er bij te betrekken.. door er een spel van te maken. (kiekeboe en heel grappig tegen d'r kletsen "waar blijft dat handje") het huilen is dan wel minder maar ze vind het gewoon niet leuk. en dat mag ook. (alleen vind mama het niet leuk als ze huilt van daar het spelitem) bij het onderlichaam totaal geen last... dat vind ze prima! succes liefs Hellen
Bij ons ging het in het begin precies hetzelfde.... Huilen, huilen, huilen zodra ze uit bad/douche vandaan kwam. Ik kwam er bij toeval achter dat ze de badcape helemaal niets vond, toen ik haar met een hydrofiel uit bad haalde was het huilen over Ze zal dat ding wel te ruw gevonden hebben. Misschien is het het proberen waard...... En aankleden. Als ik haast had en het wat snel probeerde te doen ging ze altijd mekkeren (nu nog trouwens), als ik het in een langzaam tempo deed was er niets aan de hand.
Is het echt het kleren aan/uitdoen, of het zonder kleren zijn (en dus koud hebben)? Het eerste kan komen door pijn aan de nek, heeft hij bijv ook last van een voorkeurshouding?
Noelle vond dit in het begin ook vreselijk en we merkten dat ze vooral veel moeite had met alles wat over haar hoofdje moest met het aankleden. Later toen we naar een osteopaat zijn gegaan, bleek dat ze haar nekje had vastzitten en dat ze het daarom dus niet prettig vond. Nadat ze 3 keer is behandeld door de osteopaat waren de problemen met afdrogen en aankleden voorbij.
Thomas vond het aankleden eerst niet leuk en nu wordt hij er zo vrolijk van. 's ochtends is het altijd feest en heeft de de grootste lol. Misschien veranderd het dus nog
Mijn meisje doet dat al vanaf haar geboorte, krijsen, helemaal hysterisch wordt ze, eerst dacht ik dat ze het gewoon snel koud heeft...tot ik met 5 weken bij een chiropractor kwam (vanwege veel huilen, niet willen slapen, etc.) die heeft KISS syndroom vastgesteld, en 1 van de symptomen van kiss zijn dus hysterisch worden bij aan en uit kleden (omdat het dus pijn doet) Tja ik wil je niet ongerust maken hoor, als je kindje verder geen andere symptomen laat zien, hoeft het natuurlijk absoluut geen KISS te zijn, maar je zou evt. even een keer een afspraak bij osteopaat of chiropractor kunnen maken om eens naar hem te laten kijken?
Hier ook bij het uit bad komen en aankleden. Het afdrogen gaat nog, maar na de romper wordt mevrouw ook bozig. Dan is het pas weer goed als ik haar optil en we klaar zijn. 's avonds bij het naar bed gaan is omkleden geen probleem, dan is ze vrolijk.
Hier was het ook zo. Maar het is ook over gegaan. Ik vermoed dat het badderen al zo veel energie kostte dat aankleden gewoon te veel was. Hier is het vanzelf over gegaan. We hebben trouwens wel een mobiel boven de commode gehangen om haar wat af te leiden.
hier precies hetzelfde... maar nu hebben we een knuffel met een muziekje erin naast de aankleedkussen gezet...en dat vind hij erg interessant...dus is het al een heel stuk minder... misschien een tip??? succes!!! groetjes vivian
Wel fijn om te lezen dat meer baby's dit doen en nog fijner dat t vaak vanzelf over gaat...nog even geduld hebben dus
Hier was het in het begin ook zo, ze krijgen het ook koud, worden moe etc. Maar tegenwoordig ligt ie heerlijk te lachen, ook al is het fris. Je kunt ook eens proberen hem met de föhn droog te föhnen, dat vinden ze vaak heerlijk (en de plooitjes worden goed droog). Wel even oppassen dat het niet te heet en dichtbij is, èn dat er niet richting de föhn geplast wordt .
Bij het afdrogen eerst ook problemen, tot we haar een lekkere warme hydrofiele luier over deden. (om een kruik gewikkeld eerst) Dus warmte misschien? Met aan en uitkleden: hier een feest. Ze begint juist te huilen als ik haar weer oppak
Hier het zelfde probleem!! Dit hebben we snel opgelost door meneer met de fohn te drogen!!! Natuurlijk niet op heet maar op lekker lauw heerlijk vindt hij dat!! Probleem was opgelost heb dit een maand gedaan en daarna was het afdrogen geen probleem
Wij hebben het ook met een fohn erbij gedaan de eerste maand en toen was het goed. Ze kon zich daarna warm houden en konden haar toen makkelijk aan en uitkleden. Gewoon de fohn op een afstandje houden en dan zag je haar gewoon genieten van de warmte aangezien ze dat zelf nog niet kon.
Jaslene vind het een verschrikking als ik haar nekje wil afdrogen en als ik haar handen door mouwen wil doen. Ze gaat standaard huilen en gaat dan boos zitten maaien en laat zich weg glijden van mijn schoot. Sorry maar ik ben dan echt van het verstand even op 0 en terwijl ik zacht en lief tegen haar praat gewoon doen wat ik moet doen. Mijn vriend vond het verschrikkelijk om haar in de cosi te zetten omdat ze dan ook altijd gaat huilen. Ja sorry maar dat is dan toch echt even pech hebben hoor. Ik moet ook weer werken en dan heb ik geen tijd om te sussen en een uur bezig zijn om je in je cosi te krijgen. Eenmaal in dat ding en aan de wandel is het meteen weer over, net als met aankleden en afdrogen...klaar is klaar. Word het echt een rood dametje van woede dan stop ik even en troost haar maar ik zal toch verder moeten helemaal als ze bloot ligt op haar commode. Ik ben dus meer van het, sorry mopje ik hou van je en vind ook niet altijd alles leuk maar het moet even gebeuren en hoe sneller ik klaar ben des te sneller is het weer lachen en kraaien van plezier.
Zo herkenbaar!!! Hier precies hetzelfde, ook mouwtjes drama en in de maxi cosi (vooral riempjes vast), zodra ik de maxi cosi oppak is het over. Ik ga er ook op dezelfde manier mee om.
Hier ook nog steeds het probleem dat ze huilt bij het aankleden. Hier vindt ze het waarschijnlijk gewoon veelste leuk om in haar blootje te spelen.. (kan ze makkelijke haar voetjes in haar mond stoppen ) Maar ze is het ook gewend dat ze na het aankleden een fles krijgt, dus ook een kwestie van ongeduld waarschijnlijk
ja hier precies hetzelfde met de cosi Zodra je die riepjes pakt is het huilen. Nou ja jammer dan hoor ik moet wel weg en inderdaad als je de cosi optilt is ze stil