Hallo, Ik wil graag 3/4 weken nog op vakantie in Azie of Afrika, maar besef me dat er veel malariagebieden zijn en die medicijnen niet echt bevordelijk zijn voor het ongeboren kind... ook lijken me bepaalde inentingen niet echt goed.. Ik kan op internet geen overzichten vinden waar dit duidelijk is aangegeven, ze geven allemaal aan dat je maar even contact moet opnemen als je zwanger bent. Hebben jullie ervaringen met reizen tijden zwangerschap of poiging tot zwangerschap? Alvast bedankt!
Verplaatst naar vakantie. Het klopt dat malariatabletten en niet alle injecties even goed zijn voor het ongeberen kind. Ik denk dat je, je het beste kan wenden tot een goed reisbureau. Heel veel succes. Groetjes Elvira
Wij zijn dit jaar naar Zuid-Afrika geweest. Niet heel Afrika is malaria vrij maar wij hebben vanaf Kaapstad de garden route gedaan en dat is Malaria vrij. Wij waren met een kleine van 16 maanden en ik was/ben zwanger. Wij zijn vaker in Afrika geweest en ook in Azie maar verder overal medicijnen moeten slikken. (Dus weet zo 1,2,3 geen andere plekken) Ook de laatste vakantie voor mijn eerste zwangerschap hebben we bewust de eerste maanden na de vakantie veilig gedaan om de medicijnen volledig uit mijn systeem te krijgen.
Wij gaan in februari een jaar naar Indonesie en blijven gewoon doorklussen voor onze 2e.Wel blijven we in de stad(Jakarta) en ik ga t nog navragen bij mijn huisarts,hij is gespecialiseerd in dit soort dingen.
Wij zijn naar Thailand geweest. Is bijna geen malaria meer en als je maar niet de jungle ingaat is inenten zeker niet meer nodig.
Ja ik geloof dat dat het hele euvel is. Het rural gebied. Wij zijn in Thailand geweest en hadden wel veel medicijnen nodig, ook malaria maar inderdaad de jungle ingegaan.... Zelfde geld voor Maleisie heel veel plekken malaria vrij (niet overal waar wij geweest zijn) maar dat is echt goed informeren en plannen.