is allemaal particulier. Nu die andere vent maar gemaild dat vandaag ophalen een probleem wordt. Afwachten
Nemo, is het senic dan? Mooie auto! Gefeliciteerd met je contract!!! Altijd fijn om de zekerheid te hebben! Enne, de efteling... Is het heel erg als ik zeg dat het tegenviel Het was druk, L had absoluut geen zin om in de rij te gaan staan en M vond uiteindelijk het sprookjesbos heel leuk... Tja, dan vind ik het te duur (nu was M nog gratis maar als je ook voor hem moet betalen en straks ook voor L, pffff). Maar in het sprookjesbos hoefde je niet in de rij en wij hebben ons vermaakt maar op korte termijn gaan wij daar niet meer heen. Meis, het gevoel dat het gezin compleet is, mooi!!! Geniet volop van de kleine meid in je buik. Vlekkengek, hoe is het met H? Merel, vandaag gezwommen? Hoe ging het? Fijn dat je extra werk hebt, altijd mooi meegenomen. Hoe is het met werk zoeken? Hoop zo voor je dat je een leuke baan vindt. De Efteling viel dus wat tegen maar vooral omdat het zo druk was en omdat L eigenlijk nog te klein is. Jullie gaan binnenkort, toch? Madeliefje, waar blijf je? Hoe gaat het? Ronde 1 is toch al begonnen? Hier geen gekke dingen, was even bezig met de school van M.
Nemo, balen, hoop dat je een oplossing vindt. Meis, ook aan het kijken voor een nieuwe auto, spannend!
Amarens hiij weet wel wat ik wil nu de portomonee nog he. Ml is bezig met andere baan, daarnaast sollicitatie gesprek voor bestuurslid lopen. En genieten doen we zeker. Wie van jullie heeft intresse in toegangskaart voor beekse bergen twv a 21,50 pp mag weg voor 20 euro incl verzenden Laat maar weten mocht iemand hem willen is tot 1 juli geldig.
Meis, ja het is allemaal duur genoeg, helaas. Maar ml is op banenjacht? Hoop dat hij snel iets leuks vindt! Waarom ga je niet zelf naar beekse bergen? Toevallig dachten wij over na om daarheen te gaan, wij zijn nog nooit geweest dus leek ons leuk
wat zouden jullie doen? Ik moest nog 100 euro bijleggen op die scenic. Maar verkoop van eigen auto gaat niet door Nu wil iemand vandaag nog de oude auto ophalen voor 400 minder. Dus moet dan nog 500 bijleggen voor scenic. Lastig lastig. was wel mooie auto en wil hem heel graag. Of laat ik me nu teveel leiden door emoties
Oh en Amarens: op drukke dagen is het ook helemaal niet leuk in de efteling. Alleen maar wachten en chaos. Is ook wel een reden om sowieso geen abo meer te nemen. Als Daan straks naar school gaat kunnen we alleen nog maar in weekenden en vakanties, das zonde. (en duur!!)
amarens, jammer dat de efte.ling zo tegenviel, S vond het geweldig en als er reclamespotjes voorbij komen dan schreeuwt ze het uit dat ze weer wil nog niet helemaal tevreden over de school van M ? merel, wel centjes aan het bijscharrelen dus, fijn hoor, maar een contract zou nog fijner zijn. heel fijn dat het met JP zo goed gaat, en dat ie zelf al in de gaten heeft dat ie te ver gaat, dat is wel superknap van je ventje !! nemo, gefeliciteerd met je vaste baan, in deze tijden extra fijn lijkt me ! en wat balen dat de autodeal niet doorgaat, miss even iets langer rondkijken dan impulsief te reageren, maar snap dat je teleurgesteld bent. meis, hoeveel kaartjes voor de beekse bergen heb je, ik zal op hun site even kijken of S ook een kaartje nodig heeft, ik laat het nog even weten. H is nog steeds een beetje van slag, maar goed het zij zo vanmorgen met de bakfiets S opgehaald van de psz, lekker weertje zeg !!!!
Nemo, ja zou idd wachten of je moet met gemak 500 kunnen missen. Ja moeilijk. Kaartjes het zijn 4 kaarten, heb die bon overgekocht maar vind het denk ik te veel lopen en dat is het me niet waard gister gewerkt behoorlijk last van bekken/schaambeen.
Nou alles gelukkig nog goed gekomen. Vanmorgen al lekker in nieuwe auto gereden. Wat een ruimte!!! Alleen automaat, beetje wennen. Zit nu buiten in zonnetje vlakbij VK. Was wat te vroeg
Nemo, lekker gereden dus Zie net je verlof staam ga jij 6 weken van tevoren? Hii mag ik twee dagen eerder hoef ik dat niet meer uit tel zoeken best handig
Fijn, moet jij elke keer op weegschaal? (ik ga niet hiii vind weegschalen tel confronterend ;() Ja ik ga ook zes weken van te voren hoor maar goed werk nu nog maar zes uur pw
Nemo, het is je gelukt met de auto! Wat goed. En al aan het aftellen tot je verlof gaat hard, he. Meis, balen van je bekken en je moet nog een tijdje, hoop dat het te doen blijft. Ik heb wel interesse in de kaartjes! Vlekkengek, lekker bakfiets gereden!!! Vandaag is het ook mooi. En de school van M, nee het gaat niet om tevreden of ontevreden, moest papieren invullen, 4 pagina's met vragen over M.
amarens, oh ja die papieren moe tik ook nog ophalen 10 juni gesprek met S en juf, ben benieuwd !! meis, heb net kortingskaarten van c.1000 gekregen van mijn mams. dus op mij hoef je niet meer te rekenen. nemo, toch gelukt met de auto, veel op moeten toeleggen ? en alles weer ok bij de vk ! altijd fijn ! vandaag ook superweertje idd, vanmorgen naar de stad geweest, en vanmiddag tijdens het dutje van H alle ramen gelapt, nu moet alleen alles van binnen nog , wasmachine draait ook weer en ML is weer gras aan het inkuilen. vanavond weer vergadering en morgen de kindjes weer naar de opvang.
Vlekkengek, hoe vaak lap je de ramen ik max 1 keer per jaar En op 10 juni gesprek op school, spannend!!! Hier komt het ook heb ik begrepen maar geen idee wanneer... De juf gaat met ons bellen? Ik heb vandaag echt niks gedaan, alleen naar buiten met de kinderen geweest en een was gedraaid maar verder niks...