Oh asjeblieft!!! Ik ben een slons, heb nooit veel make up op en nu zeker met mn hooikoorts wil ik niet teveel poespas op mn ogen hoor!!
Ik heb eigenlijk (bijna) nooit make-up op, heel soms als we naar een feestje gaan, of als ik een meeting heb met een stel meiden die ik op het Inet heb leren kennen
Ik heb áltijd make-up op (heb anders idoot rode wangen en veel oneffenheden en duffe ogen), maareh......ik ben ook de oudste, ik heb dat nódig!
Er mooi uit zien voor zaterdag.......verspilde moeite bij mij. Ik smeer w een dikke laag make-up op zie ik er nog een beetje toonbaar uit hahaha
Nou niet speciaal voor de meeting hoor, moet gewoon elke 3 weken anders echt werkelijk ben ik Bert!! maar Merel, hier ook pukkeldoorbraak lijk wel een puber!! En make-up smeer wel wat bruin op en beetje mascara op de ogen, en prik mn haar ook nog ergens omhoog en dan ben ik wel klaar. en dat alles om 8 uur!! Dames weten jullie wel wat jullie vragen van mij????? Heb wel anderhalf uur de tijd om bij te trekken hiiiiii Nemo, jij de wenkbrauwen nog bij kunnen werken? laat jij altijd met touwtje doen dan? om dat je zegt bij de turk?
@meis: ja met touwtje. maar ze was er niet. grrr speciaal voor naar Rdam gegaan @pukkels: ik sluit me aan bij de club! heb er nu zoveel dat het juist weer lijkt of het zo hoort Haha id bruin op mn kop smeren. mascara op haren kammen en hup Moet trouwens helemaal alleen. Niemand die mee rijdt en zonder kind (alleen in mb buik) was ff kort. slaap lekker allemaal ps nog niks nagekeken vandaag (was vrij vandaag giraf, volgens mij hebben we zelfde werkdagen)
Nemo, trust voor zo dan!! en onderweg radio hard aan ben je er zo!! ja met touwtjes heb ik ook al eens gedaan is wel heel mooi, alleen niemand in de buurt doet dit helaas. (maar wel pijn he!!)
Liever korte pijn dan lange pijn Haha! moet er ook wel voor naar rotterdam hoor. hier doen ze dat ook niet. kost 5 en na 5minuten sta je weer buiten.
ja en het is wel super strak, maar jammer dat ze niet was hele stuk voor neits gereden he. ik hars altijd 10euro is ook maar 5 minuten maar ze kan het ook goed dat is wel fijn. ben ook al eens ergens anders met een halve wenkbrauw weg gekomen!!
ja epileren, als je dan je wenkbrauwen die je wilt overhouden tekent met potlood en dan zie je wat er weg moet en dat pluk je dan hiii
Goedemorgen!! Merel sterkte, echt ziekjes dus rustig aan Hier ook busy nachtje T is ook alles behalve fit, moet kan nog wel lekker lachen hiiiii
Meiden, ik ga vandaag iets doen waarvan ik never nooit niet gedacht zou hebben dat ik het ooit zou doen Ik houd het spannend want ik vertel nu lekker niks Ben vandaag niet meer online, maar morgen vertel ik jullie er alles over..... Tot morgen allemaal, ik heb er superveel zin in! Rijd voorzichtig!
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH Giraf, DAAR KAN EEN BABBELBOL NIET TEGEN!!! Nou slaap ik niet vannacht Hie ook niet goed... Erg pijn in mn longen, veel hoesten, maar we gaan NIET ziek worden!!! Ik wil morgen gewoon naar Amersfoort!!! Merel: Oh meid toch, kruip lekker je bed in dan! Ziek is ziek!! En nou niet: Ik blijf nooit thuis en ik kan het niet maken enz enz enz. NAAR BED! (Ik wil je morgen zien ) Meis: Aaaa T toch Lieverd is t ook Kusje!
Hoho.....ik kom morgen zekers hoor! Ik heb 2 paracetamol op (helpt maar beetje) en zit op mijn werk.....want de baas is de hele dag weg, dus kon eigenlijk niet ziekmelden....ach, en er zijn ergere dingen he! Ik pomp me morgen vol met pijnstillers en dan komt het wel goed. Ik steek mijn kop in het zand bij deze en doe net of morgen alles over is. Positief denken he! BB: lekker stel dan, twee van die zielige types die elkaar op de been (op de weg) moeten houden. Nee, komt wel goed hoor. Girag: what the f*ck???? Ga je je haar zwart verven ofzo? Wat wat wat?????? En als we je nou eens morgen met de nek aankijken omdat we het geen stijl vinden wat je ons nu flikt???? Zou dat 'helpen' ???? Meis: rustig aan met T-tje want hij moet morgen wel fit zijn om zijn 1e liefde te ontmoeten hoor!! Moest zo lachen, jp stond net te kussen op het kdv met zijn vriendinnetje!!! Er is op de groep van jk een super cute meisje van 1 of 1,5 en die rent steeds achter hem aan. Nu is het ijs gebroken en vind hij haar ook lief. Ze sjouwen samen over de gang en vanmorgen stonden ze elkaar een kusje op de mond te geven......ooeeehhhhh kleine jongens worden groot he!! Ha hahahaaaa