MOOI BB !!!!!!!!!! echt leuk gemaakt, knap hoor !! hihi die engelse zinnen, geniaal maible, oei een 5,1 het hoogst, is het nog beter geworden naderhand? heb ik iets gemist over Mlief ?? oooh het is zo koud , ben er echt niet geschikt voor denk ik. vanmorgen al vroeg uit de veren, moest nog een boel doen op de boerderij, en aangezien onze kleine smurf niet meer slaapt tussen de middag, moet mama het s'morgens of s'avonds doen. volgende week voor het eerst naar de psz, ben benieuwd wat ze er van vind. oh hoor er 1 wakker worden, tot laters.............
BB, hij is echt gaaf!! Meiden mag ik ff klagen: Heb zoals jullie weten een nieuwe functie, maar soms wordt het me echt teveel. Er zijn zoveel nieuwe dingen die ik moet leren en moet het steeds aan mijn collega's vragen dat ik het idee heb dat ik ze tot last ben. Ik moet diploma's maken en creditnota's, van beide heb ik geen verstand dus schuif het steeds vooruit en denk "doe het morgen wel". Lig er soms gewoon wakker van en heb nu de tranen in mijn ogen staan.........moet even doorbikkelen en dan komt het vast wel, maar makkelijk is het niet
Morge! Ohh Vlek,de bikkel-prijs gaat vandaag naar jou hoor! Jullie diertjes zullen het nu ook wel koud hebben of niet? En de stallen zullen ook geen 20 graden zijn vrees ik, en dan toch vroeg eruit om alles weer op de rit te hebben!! Ik schaam me dan diep dat ik al moeite heb om in een koude auto naar het werk te rijden.... LM: och meid toch. Kan het me zo voorstellen, je voelt je zo een stagiaire op je eigen werk, niet? Is het geen optie om je LG even te vragen of je niet even zulke nieuwe dingen samen met een andere collega mag maken? Dat geeft je mee zelfvertrouwen als zo maar wat aan rommelen en zo min mogelijk vragen. Geef gewoon aan dat je het vervelend vind om steeds losse vragen te moeten stellen. Echt, ze kunnen toch niet an je verlangen dat je alles maar zelf uitzoekt? Is ook in hun belang dat jij goed functioneert toch? Kop op he, over een paar weekjes ben je helemaal bij en lach je erom! Knuffel! Dachten we 'op tijd' in bed te kunnen, heeft jk gebruld van 23:00-0:00 uur....uiteindelijk hebben we haar maar (de kleinste, volgens mij mag ze al meer) een zetpil gegeven. Daarna werd ze rustig en heeft goed geslapen tot 7:00 uur. Vreemd hoor, ze huilt echt nooit eigenlijk!? Maar als ze huilt, nou zet dan je gehoorbescherming maar op, tjee wat kan die meid huilen zeg! Vanmorgen legde ik haar even in bed terug met wat speeltjes zodat ik me kon aankleden, en begon zo weer zo dramatisch te jammeren. Heb in haar mondje gekeken, en ik vermoed dat tandje nr 3 er nu direct achteraan komt.....is zo dik en krampjes leken het ook niet. En happen naar alles wat 'eetbaar'/sabbelbaar lijkt. Ze gooie zich gisteren op haar buik op de commode en ging als een razende kauwen op die scherpe rand van het aankleedkussen. (zat ff geen hoes om, die zat vol poep. Ze heeft nu al 2 dagen achter elkaar de groene slijm poep op haar rug gehad, omdat ze in het kinderstoeltje zat.....en mama maar wassen) Dus kleine meid is niet helemaal lekker, hoest trouwens ook nog steeds behoorlijk, maar dat lijkt haar dan weer niet te deren.... Madelief, we zijn je kwijt meid, laat je even een teken van leven zien?? All: zwaai zwaai en een mooie koude winterdag gewenst vandaag, blijf maar lekker bij de kachel als je niet weg hoeft!
Ach Merel, jij ook een echte meid!! Die van ons kan ook goed schreeuwen . Wel fijn dat ze toch goed heeft geslapen! Ik kan gewoon vragen aan collega's hoor, maar ik voel me daar niet gemakkelijk onder. Vind mezelf dan een zeur.
Merel, welk maatje zit JK nu? Ik heb voor F een hele leuke zomerjas gezien, maar twijfel welke maat ik zal nemen. Zat te denken aan 74 zal dat groot genoeg zijn?
Lm; ze heeft nu alles 68 aan, ook nog niks in 74 aangehad, maar duurt niet lang meer ook al is het geen dikkerd. Maandag naar cb ben benieuwd, schat iets net boven de 7 kg. Ik heb gister ook al gekeken naar zomerjassen!! Denk voor j een ruime 74 ofzo...of ik zag op mp ook regels leuke, mischien dan 2 een 74 en een 80. Vind dat zo moeilijk inschatten! Want in sept kan het ook nog zomeejassen weer zijn. Maar goed er is ook nog uitverkoop dus kan altijd wel n 2e vinden in maatje groter. Wat weegt f nu?
Exact NU werd n half jaar geleden mijn allerliefste meisje geboren!!!!!! Een half koekje, een half glaasje bubbels, hoera jk is n half jaar vandaag!!
Ik heb een leuke van Kiezeltje gezien, maar wacht nog even tot volgende week vrijdag om te kijken hoe groot/zwaar ze nu is. Hoewel ze de laatste tijd echt aan het klooien is met haar flessen dus verwacht dat er niet veel bij is gekomen.
Thanx!! Ik zag het net werkelijk waar op de minuut waarop ze geboren werd!! (had er nog niet aan gedacht vanmorgen, zelfs niet toen ik 1 febr op mijn beeldscherm zag staan. Hoe toevallig is dat dan? 11:56 uur, mooiste moment in mijn leven was dat....zucht! (toch net ietsie pietsie mooier als bij jp, omdat ik toen veel meer pijn had en dacht dat ik echt dood ging! en nu was het een verrassing en bij jp niet meer)
Hallo Musketiertjes, Merel, gefeliciteerd, toch een mijlpaaltje he een half jaar!! wat gaat de tijd toch snel ik sta er ook van te kijken, zat gister even in de agenda te bladeren, voor de psz van F zo van oh nog paar keer en dan is het al zomervakantie. en toen dacht ik gelijk ooooh dat is T al weer bijna 1jr. LM, jee vervelend dat je nog niet lekker op je plekje zit op het werk, zou het idd ook gewoon aankaarten, maby dat ze je helpen of handvaten aan kunnen reiken en ach komt wel goed. hier soms maatje 74 shirts. twijfel ook moet ik nu 80 kopen voor jas of toch 74. lastig he Madelliefje, meis hoe is het met je??? BB, wauw je pop is echt mooi geworden, heel crea ze echt bereknap doe je dat echt niet na!! was het een in opdracht of voor je meiske? Knufjes voor de rest
Ik vond de bevalling van I juist mooier Die van J ging gewoon zo snel dat ik het allemaal niet meer besefte wat er gebeurde en ineens lag er een glibberig jongetje op mijn buik... Ik kan daar nu nog wel eens van balen dat ik zijn bevalling niet echt bewust meegemaakt heb en vooral het gevoel 'dat hij er ineens was' kan ik me nog zo goed terug herleven Klinkt eigenlijk heel raar nu ik het teruglees Wel super dat je het net op het 11:56 moment ineens het 'ze is een half jaar' besef hebt! sterk moeder-dochter gevoel
Oh Giraf, kan me dat heel goed voorstellen in jouw geval! 9 maanden spanning en dan ineens hups is alles klaar! nee, ik heb het dit keer zo bewust meegemaakt! Bij jp: thuis gruwelijke weeën die ik heel moeilijk op te vangen vondm op het laatste kwartier nog de auto in en in het ziekenhuis nog tig man aan mijn bed. En dan die vacuuüm erbij....brrr, ik dacht echt dat ik het loodje zou leggen. Bij jk was het alleen gezelligheid. Fijne weeën, weet nog precies wat er op de radio stond in de auto, zonnetje scheen heerlijk, super knus met VK en KV erbij, en in 3 uur rustig en heel helder naar het einde toe gewerkt. En dan de grootste verrassing, een meid terwijl je 9 maanden op een jongetje bent gefocust, nee mooier kon het voor mij niet! BB: krijgen we allemaal wel een heeeeel klein stukje zo van die halve taart
Oh nou ja laatst dacht ik ineens ook aan de bevalling(en) kan me zo maar in eens door het hoofd schieten, hebben jullie dat ook?? maar vond de bevalling van T ja die was relaxt en kon goed tot mezelf komen, wel de prettigste. ging lekker soepeltjes. Maar ja dat F werd geboren was een heel circus aan vooraf, de grootste verassing was dat een meid was. dat was ook wel heel mooi. en het gevoel van de eerste zo van zie nou wel je kunt het wel (was heel bang dat ik nou net die enige vrouw zou zijn waarbij het kind bleef zitten) Kort om, super bijzonder is het om een kindje te mogen krijgen.
Ik kan niet kiezen tussen de bevallingen. J heb ik lang moeten persen en dat werd een ks. F heb ik helemaal zelf op de wereld gezet maar die kon het gewoon niet aan. Bij nr 3 gaan we voor een mooie ks