Goedeavond gutsende moppies van me $) Jaaaaa het was beregezellig!!! Lekker terrasje gedaan nog Vlek: Oh heerlijk weekendje weg! En aaaaaah is toch leuk een tractor en een shovel ?) met een mooie regenboog?! Quint: Ik hoor het vaker en meestal is het niet erg. Maar kan een spreidbroekje betekenen... Succes meissie!!! Arme Smoeder Knuf!! Merel: Lekker gewerkt? We hebben je wel gemist hoor!! Giraf: Lekkere banner en knap dat je het even los kunt laten en laten gaan Raps: Oei 7 wk is ook wel lang.... VERTEL!!!!! Nee maar ik hoop dat er een beetje regelmaat in komt hoor. Ik ben ook zo onregelmatig en haat t. Nu met de spiraal af en toe 1 kramp, een drupje bloed en klaar!
Aaaaaaaah wat lief die foto's!!! Moos pakt haar wel even flink he hahahah!! Fijn dat jullie het leuk gehad hebben! Het ziet er gezellig uit in ieder geval!
Hebben net gehoord dat het nu erg slecht gaat met de oma van ML, ze houdt het niet lang meer vol helaas....ze is naar het ziekenhuis gekomen vandaag. Lichaam zit vol met kanker en ze raakt op. Ze is oud maar het is en blijft hard zo hoor, zo moet je wel erg snel afscheid nemen.. Maar goed, verder alles okidoki!
Aaaah meissie toch wat heftig En natuurlijk is het zwaar om afscheid te moeten nemen. Daar heeft leeftijd niets mee te maken. Ja het is misschien iets draaglijker om er in te berusten, maar dt maakt ht verdriet niet minder hard. Dikke knuffel vooe jou en ML, en de kindjes...
Rasp, erg verdrietig van jullie oma, heel veel sterkte. Afscheid moeten nemen is altijd zwaar. BB, wat kan liefde toch mooi zijn!!! Zo te zien zijn Moos en F stapel op elkaar. Over de been van L maak ik me nog geen zorgen. Maar op het CB hebben ze al gezegd: als de foto's niet goed zijn dan moet hij z'n spreidbroekje aan. Daar moet ik eerlijk gezegd nog niet aan denken, arm kind.
Hoi allemaal kom even snel zwaaien!! Ben moe van hele stuk auto rijden, maar het was beregezellig en moos.en F hebben elkaar gevonden. Morgen kom ik ff meekletsen. Rasp hele dikke knuffel voor jou/jullie wat heftig allemaal weer knuf En als er wat is lekker je hartje uitstorten he!!
Morguh! Rasp: ahhhh wat vreselijk voor jullie en ook voor opa.....leeftijd maakt niet uit, ze waren nog zo fijn samen in hun eigen huis.....hopelijk zal je oma pijn bespaard blijven en mag ze helder blijven tot het laatst.... Sterkte meid, ook voor ML en familie!! BB en Meis: aaah wat een lieve foto's! we zijn jaloers dat we er niet bij konden zijn!! Dus jk is bij t verstoten van de eerste plek door Pip.....snif snif..... Ach ja...geen hand vol maar een land vol he Giraf: laatste werkdag vandaag?? Cinnamon: jij al vakantie??? Niks te melden verder.....(alleen dat ML me om 5 uur vanmorgen verraste met 'ouderwetse gezelligheid' zoals Giraf dat mooi noemde laatst Poeh...ben niet helemaal uitgeslapen, maar goed, ik zal niet klagen)
Zo dan! Das nog eens heerlijk wakker worden! Yep! Laatste dagje werken voor vakantie vandaag.... ben de uren al aan het aftellen tot half 4
Oh heerlijk!!! lekker de sleurhut inpakkuh!!! (en dat andere was ook heerlijk, inderdaad beter dan een wekker)
@Giraf, wij tellen met je mee af!! Joepie!!!!! @Merel, dank je wel!!! En zulke gezelligheid is niet verkeerd!! hihi! Goed begin van de dag!
Goedemorgen allemaal!!! @Giraf, en al weer een beetje dichter bij de vakantie de minutjes lopen weg en dan heerlijk de sleurhut mee en pad op he!! kindjes ook zin in vakantie? @BB, aaah wat een lieve foto's echt schatjes zijn het toch he, ook leuk voor later!! die kus van Moos aan F zoooo zegt ml die weet er wel wanten mee @Rasp, nou zo is het hoor lieffy wat je zelf geeft krijg je ook terug en moet toch met regelmaat aan je denken mop echt wou dat ik wat voor je kon doen!!! even rust in huize rasp, maar ook dat komt wel weer en tot die tijd hou je haaks! (of kennen jullie dat niet) knuf!! en wat een mooie foto's van de kids zag ik voor bij komen @Merel, zooooo een beschuitje op de vroege morgen! (dat je dat trekt om 5 uur maar goed ik was pas om 1uur in slaap) Maar ach nee joh heb het net aan T gevraagd en hij vind JK ook nog steeds heel lief maar soms even met andere meiden spelen moet kunnen. En ja jammer dat je moest werken anders had je mooi even bie op teras kunnen zitten!! @BB, je had je paleisje mooi gepoetst voor mij hoor!. @vlek, bij jullie ook al weer bijna laatse psz dag he! F is vandaag voor het laatst! plaats je binnekort nog nw buikfoto? of je komt je buik even showen hier hiii heerlijk ik hou er van! weet je of het ooievaar seizoen is echt kom er met regelmaat 1 tegen. en jeee wat een verhaal he van het weekend met die overleden man bij jullie! maar was daar drank in de man dan of weet je dat niet? @Quint, jullie even lekker er tusen uit geweest dus! heerlijk he, en wat een mooi mannen heb je toch en wat lijken L en M veel op elkaar zeg! @Nemo, jij ook al bijna vakantie? D trakteren je heb er wel een mooi geheel van gemaakt zeg knap hoor!! Oooooh nu moet ik wat gaan doen van mezelf heb de wasmachine al aan staan maar ja heb ook nog 3 mandjes strijk liggen en 3 wasmachines was!!! wie o wie komt me helpen
Madeliefje, lees net je berichtje op FB gecondoleerd met dit verlies van je opa heel veel sterkte de komende tijd voor jou en je familie!!