Zoals de titel het al zegt. Mijn zw verlof moet aangevraagt worden maar mijn werkgever is met vak. Ik ben dinsdag zelf weer begonnen met werken na 3 weken vak te hebben gehad in heb de 12e mijn zw verklaring gehad van de vk. Uiteraard wist mijn werkgever wanneer ik uitgerekend was. Helaas moet ik 6 weken van te voren stoppen omdat het niet meer gaat met mijn rug. Ik had graag doorgewerkt tot 4 weken. (op dit moment werk ik nog wel volledig) Maar nu is mijn werkgever op vakantie t/m 6/9 en kan mijn aanvraag bij uwv nooit optijd ingediend zijn als ik de 10e met verlof wil gaan. Wat moet ik hier nu mee???
Ehh zijn probleem. Jij krijgt als het goed is je loon doorbetaald, hij krijgt de vergoeding. Dus als ie die niet krijgt is het zijn verlies. Ik zou nog 1 brief neerleggen op zn bureau met alle afspraken en that's it. Hij heeft genoeg tijd gehad om het te regelen toch? (of heb je t vorige week pas verteld ) Niet druk om maken dus.
ff mijn reactie nuanceren: Hij heeft de 12e ook gelijk de verklaring van jou gekregen? Ik las nl met 12 weken. Hoe komt het dat je nu pas je zw verklaring gekregen hebt? Dan zou ik wel er nog wat meer achteraangaan, dan stuurt ie het de 6e toch gelijk op?
Ik heb er de laatste keer zelf om moeten vragen bij de vk. Ik hoef de aanvraag 3 weken van te voren pas door te geven en de werkgever 2 weken. Ze weten het al wel vanaf het begin hoor van m'n zwangerschap. Helaas vanwege m'n rug kan ik gewoon iet langer doorwerken anders had de aanvraag nog wel optijd geweest. Ik ben nu de 2e dag aan het werk en loop al weer helemaal vast.
maar jouw werkgever moet er ook rekening mee houden dat je evt eerder moet stoppen, dus hij had er ook wat aan kunnen doen. Misschien nog even bij P&O langs? Maar verder zou ik het lekker bij je werkgever neerleggen en je gaan richten op je eigen lijf en aankomende bevalling en baby. Das al genoeg stress dacht ik zo.
Het gaat er zeker om dat jij een handtekening van je baas nodig hebt om de aanvraag bij P&O in te kunnen dienen? Het lijkt me dat er tijdens zijn vakantie wel een ander aanwezig moet zijn die ook kan tekenen. Anders moet je even met P&O overleggen, misschien dat een hogere baas kan tekenen, of dat zij het alvast verwerken zonder handtekening. Jouw baas is degene die je uitkering bij het uwv moet aanvragen, zijn probleem dus als hij dat niet op tijd doet terwijl jij het wel op tijd hebt aangevraagd.
hier ongeveer hetzelfde! uitzendburo heeft dat voo mij ook niet gedaan :x en daar kwam ik vandaag achter, terwijl mn verlof al was ingegaan maar heb nu de komende weken dus helemaal geen geld, want de aanvraag word mij opgestuurd iemand tips om zoiets te laten versnellen?!
Ik had me vraag hier ook voorgelegt bij het uwv (is een nieuw topic voor geopend in de lounge) en heb een goed en duidelijk antwoord gekregen. Misschien kan je daar je vraag is voorleggen. Het is mij wel duidelijk nu. Groetjes fluffi