Hallo allemaal, mijn man heeft een hele lichte vorm van PDD NOS. We zijn in middels bijna 8 jaar bij elkaar, 5 jaar verkering, 2 jaar verloofd en nu 1 jaar getrouwd. We hadden al een aantal jaar verkering en toen werd er pdd nos geconstateerd. We hadden bepaalde problemen, moeizaam in de relatie en toen is hij naar GGNet geweest. Dat ging heel goed. Zijn vader heeft het ook, al wil die daar niet aan, maar die heeft het nog duidelijker dan mijn man.. Dus met mijn schoonmoeder kan ik heel goed praten en ik kan er best goed mee omgaan. Nu ben ik heel benieuwd hoe het zal gaan als er een kleintje komt. Soms merk je namelijk niks aan hem en de meeste mensen weten het niet eens, maar andere keren laat hij duidelijk kenmerken zien van pdd nos. Nu vroeg ik mij af of er hier op het forum dames zijn met een partner die ook pdd nos heeft en hoe die partners met de kinderen of kinderwens omgaan en hoe de dames met hun partner omgaan. (snappen jullie het nog?) Ben heel benieuwd!
hou ff in de gaten...dus abbo! Reageer later wel ff...geen pdd nos hier..maar wel mijn vermoedens hihi
hallo mijn vader, ik en mijn broertje en zusje hebben allemaal pdd nos. mijn vader weet het sinds kort pas omdat mijn moeder het allang door had want wij als kinderen hebben het ook, mijn moeder is van nature heel rustig en gestructureerd en wij hebben er als kinderen weinig last van en dat komt alles heeft structuur als je dat zometeen ook hebt met je kindje en je man die daarin gestructureerd betrokken word is er volgens mij niks aan de hand. hou er ook rekening mee dat je man misschien moet wennen aan de nieuwe situatie en daarom misschien in het begin wat afstandelijk kan doen. ik hoop dat je hier wat aan hebt. liefs elisanna
mijn vader en broertje zijn autistisch en de familie van vaders kant heeft ook wat autisten. Mijn vader heeft 3 kinderen, waarvan dus 1 autistisch. Nu ligt de relatie van mn ouders nogal overhoop, maar tot 4 jaar terug ging het top. De problemen komen niet per se door zijn autisme, meer door burn-out van beide kanten. Als jij gewoon goed met je partner kan omgaan, dan is er toch geen probleem? Structuur is wel heel belangrijk inderdaad, maar verder moet je proberen je niet te veel te focussen op de stoornis, maar gewoon op de persoon.
ijn exman en onze zoon hebben asperger. We kwamen er bij mijn exman achter nadat we uit elkaar waren en hij heeft het heel erg, Ik ben ook weggegaan door zijn problemen. maar mijn zoon heeft het veel minder erg en omdat ik al vroeg een vermoeden had hebben we het redelijk kunnen compenseren. Hij heeft ook ADHD, maar ik zou niet mijn kinderwens opgeven. Er zijn zoveel uitingsvormen dat geen enkel kind/volwassene te vergelijken is.