Zoals de titel al zegt, m'n lichaam houd me voor de gek! Ik denk al een paar maanden dat ik zwanger ben, want dus niet zo is.. Het begon in Juni. Had wat vage klachten, werd te laat ongesteld, en was het maar een halve dag. Slikte gewoon de pil want we waren nog niet echt bezig met zwanger worden enzo. Klachten bleven aan houden, maand erna 2 dagen ongesteld geweest (ook minimaal) En toch eens gaan googlen op de klachten die ik had. Ik kwam elke keer uit op zwanger. Dus voor de zekerheid toch maar een testje gedaan, deze was negatief. Vorige maand weer maar een halve dag ongesteld geweest, klachten bleven aanhouden, weer een aantal tests gedaan en weer elke keer negatief. Veel met m'n vriend erover gehad, dat het idee dat ik zwanger zou zijn toch wel erg mooi was, en dus besloten we het te gaan proberen Ben nu bijna een week van de pil af, erg spannend allemaal! Maar nu blijf ik toch het idee hebben al zwanger te zijn.. Geen idee waarom ,want dit wordt pas de 1e. En heb inmiddels al 5 testen gedaan ofzo, maar toch zijn ze elke keer negatief. Inmiddels ben ik al een paar kilo aangekomen, heb ook een buikje, heb last van m'n onderrug, ben ontzettend moe, met vlagen misselijk, grotere/gevoelige borsten, hoofdpijn, vreetbuien, wordt heel flauw als ik een paar uur niet eet (waar ik normaal geen last van heb) zere boven benen, erg emotioneel (begon gister te huilen omdat de hond zo lief naar me keek ) slaap 's nachts nauwelijks, maar als ik 1maal slaap wordt ik niet meer wakker (gister om 2uur 's nachts naar bed gegaan, en pas vanmiddag om 3uur eruit gegaan en had nog best wat langer kunnen liggen ) Erg vreemd dus allemaal.. Als het goed is wordt ik de 20e ongesteld, doe dan nog een test en is deze weer negatief en blijft ik de klachten houden ga ik langs de HA. Vind dit allemaal zo vreemd.. iemand ervaringen?
Nouja, dat we net begonnen waren met zwanger worden enzo was ik er heeeeel erg me bezig en ik kan je vertellen dat je jezelf dan behoorlijk voor de gek kunt houden. Zaak in jou geval is denk ik onderscheid maken tussen of dit echt vreemde klachten zijn of dat het zakt naarmate je weer wat rustiger kunt zijn bij het zwanger-worden-idee. Oftewel, ik zou het even afwachten
ja, even afwachten lijkt mij ook.. je weet niet hoe je cyclus zal zijn aangezien je pas gestopt bent dus ook niet wanneer je NOD is. Waarschijnlijk zal je lichaam moeten wennen aan het functioneren zonder anticonceptie. NAtuurlijk hoop ik voor je dat je zwanger bent, maar wacht maar eerst even af.. Succes!
hoi dames ik had er toen ik aan de pil was geen last van maar nu ik gestopt ben houd me lichaam me ook flink voor de gek denk elke maand dat ik zwanger ben alles lijd er dan ook aan toe maar dan is het alsnog niet zo komt omdat ik te erg er mee bezig ben en het erg graag wil ik probeer dat nu een beetje op een laag pitje te zetten en dat werkt dan ook