Hallo! Ik vroeg mij af of hier ook forumleden zijn die zich hebben laten testen bij een testen voor je reis locatie in Friesland. Ik heb zelf voor komende vrijdag een afspraak staan in Harlingen aan de waddenpromonade. Je hoort, én leest, steeds vaker dat mensen die een afspraak hebben gemaakt ineens voor een dichte deur staan. Ik ben toch wat huiverig!
Nee en ga ik ook niet doen ook niet. Heb nog niet gehoord dat er in Nederland iemand geweigerd (mag) worden.,
Oh dat zou ook kunnen idd. Ik denk idd dat ik het verkeerd gelezen heb. zijn er dan al testlocaties gesloten?
Ja, klopt! Testenvoorjereis.nl Vooral uit het oosten van het land komen de berichten door dat ze voor een dichte deur staan.
https://www.destentor.nl/zwolle/vakantiegangers-voor-dichte-deur-bij-officiele-testlocatie-in-zwolle-konden-nergens-anders-meer-terecht~acb1efb1/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F