We willen eind juni naar Turkije gaan met de auto (heen en terug) Nu moeten de banden van de ons auto vervangen worden. Ik heb er niet echt verstan van maar er zaten winterbanden op die hebben we er afgehaald en de zomerbanden erop laten zetten. Maar nu blijkt de vorige eigenaar breede achter of voorbanden ofzo gezet te hebben voor een mooie look ofzo. Heb er zelf helemaal geen verstand van. Maar nu moeten er sowieso 2 banden vervangen worden voor de apk. De voorbanden hebben een maat van 235/40 18 en de achterbanden 265/35 18 De auto is een 528i bmw (weet niet of dat ook van belang is) Mijn man had het er over van of we kopen 2 banden met zelfde maat als voor en dan heeft het niet echt een mooie uitzicht ofzo. Of we kopen 4 nieuwe banden van het maat 365/35 18 Hij heeft er zelf ook geen verstand van dus ik vraag het maar aan jullie. Waar kunnen we goede niet al te dure banden kopen? evt. sites, winkel, merken Zullen we alleen de voorbanden wisselen (moet om door APK te komen) dan heeft het volgens horen een minder mooie zicht. Of zullen we 4 nieuwe banden kopen met die bredere maat. Heen terug turkije plus daar naar een paar steden zo ongeveer een reis van 10.000km dus moeten wel stevige goede banden zijn. Sorry voor het lange warrige verhaal, hoop dat het zo duidelijk is. Liefs,
Hoi, ik hoor net van mijn vriend dat je goedkope merk banden via www.autobandenmarkt.nl kunt bestellen. Het werkt heel simpel, je kan ze af laten leveren bij aan huis maar ook bij een garage in de buurt. Op het moment dat je banden binnen zijn krijg je een belletje en dan rij je even langs en zetten zij ze er voor je op. De banden komen uit Duitsland daar zijn ze stukken goedkoper. Kijk maar even op de site, Succes ermee Groetjes Soekie
Mijn vriend zegt net: Die maat banden (18inch) is sowieso duurder. Dan 365/35/18 zijn echt duur en noemt men in de volksmond "platte banden" en slijten zeer snel! Als je op 18 inch wilt blijven.. zouden jullie het beste kunnen gaan kijken naar 225/40/18..
Bedankt! Wilde idd al vragen of diesite betrouwbaar is. Had ze namelijk vanochtend gebeld voor een aantal prijzen. We hadden gekeken naar Michelin, Bridgestone en Goodyear. Dat zijn goede merken toch? Of hebben jullie andere tips
Op onze vorige auto zaten 17 inch banden, ook extra breed. En dus ook extra duur!!! Ik zou sowieso gaan voor 4 nieuwe banden...dan weet je zeker dat die goed zijn.
Bedankt voor de antwoorden! Heb het doorgegeven aan mijn man. We hadden het net met mijn buurvrouw over de banden. En zij vroeg waarom ikde banden niet bij de sloop ging halen. Ze zei iedereen die ik ken die doet dat. Echt nieman die ik ken koopt splinternieuwe banden. Nu vraag ik me af ben ik dan echt zo dom bezig om nieuwe banden aan te schaffen of is het verstandiger om naar een sloop te gaan. Maar dan vraag ik mij weer af, is dat wel verstandig met een verre reis voor de boeg?
Mijn vriend zegt dat je beter geen banden bij de sloop kunt halen, die zijn meestal ook ver versleten. Ik neem aan dat de achterbanden niet door de apk zijn gekomen? Dan zou ik alleen die vervangen en dan voor dezelfde banden maat als de voorkant. (vriendlief is ook jaren automonteur en apk keurmeester geweest)
Ik zou het zelf nooit doen. Vrienden van ons hebben het wel gedaan. En toen de auto voor de apk moest, bleken 2 van de 4 banden gewoon niet goed te zijn. Er zat een soort van kleine bobbel in de band ofzo...en daarop werden de banden afgekeurd voor de apk. Tja meid...het is gewoon niet goedkoop om een auto te hebben. Maar je gaat er zoveel duizenden kilometers mee rijden...bezuinig dan niet, en zorg dat je veilig heen en weer kunt rijden.