Pasgeboren baby laten slapen in hete kamer

Discussie in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' gestart door avienna, 23 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. avienna

    avienna Nieuw lid

    24 jul 2012
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    morgen word mijn bevalling ingeleid. Nu woon ik in een bovenwoning en krijgen wij de temperatuur hier in de nacht niet lager dan 26/27 graden.

    Nu heb ik gelezen dat baby's soms te diep gaan slapen wanneer de omgevingstemperatuur te hoog is wat het risico op wiegendood kan vergroter.

    Klopt dit? En wat raad je ons met deze temperaturen aan qua slapen (vaker voeden/dekentje/rompertje etc?)

    Heel erg bedankt voor je advies,
    vriendelijke groet!
     
  2. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Medewerker

    9 mrt 2010
    2.192
    5
    38
    Hoi hoi,

    Het is overal zo warm, dus jee kunt daar niets aan veranderen. Ik zou wat meer voeden als je borstvoeding geeft, wss komt je kleintje wat meer om voeding. De temperatuur wordt door de kraamzorg goed in de gaten gehouden. Zij begeleidt jullie hierin. Aan de hand van die temperatuur ga je kleding toevoegen of weghalen. Succes met de bevalling!!

    Groetjes Adrienne
     

Deel Deze Pagina