Hallo lieve mensen, Heb een beetje getwijfeld of ik dit berichtje zou plaatsen. Ik ben een enorme High school musical fan! I know, het is 'eigenlijk' voor tieners/kinderen...één van mijn (iets jongere ) vrienden heeft me er in meegesleurd en ik vind het leuk, leuk, leuk! (heb hetzelfde met Harry Potter trouwens ) Natuurlijk is het allemaal een beetje melig/voorspelbaar, maar het is ook grappig, lief en de liedjes blijven heel de f*cking dag in m'n hoofd zitten. M'n vriend begint al te kreunen als z'n dochter (10 jr) weer een hsm-film opzet, maar ik denk stiekem 'yesss!' Mag namelijk niet meer samen met hem kijken, hij is het beu. Wie is er ook zo'n HSM fan? En weet iemand toevallig of er een box met de 3 films uitkomt?Dan wacht ik daarop ipv de 3e apart te kopen namelijk...(heb van de eerste 2 ook alleen maar kopies ) Ow, enne...ik wil gerust wel eens een koppie thee drinken met Zac Efron.
Nou je hebt helemaal gelijk hoor, heb ze nog niet gezien maar het lijken me superleuke films! Jammer dat je vriend het beu is. Ik vind het ook leuk dat Zac en Vanessa in het echt ook een stelletje zijn, echt lief. Ik denk dat ik ze binnenkort eens huur.
Kan mezelf geen fan noemen van HSM, maar vind de films wel leuk! Je kunt mij zo ie zo blij maken met de musical "achtige" films. Sound of Music kan ik bijv. helemaal meezingen en praten