Wie heet er nog meer de loopstoel van Chicco? Met alle toetsen en muziekjes voor op. Dat ding dus met die toetsen die heb ik er los op staan. Er zaten wel een soort van trektouwtjes ofzo bij om hem vast te maken, maar er zitten helemaal geen gaatjes in! Wie heeft dit probleem nog meer? Sven gooit hem er nu de hele tijd af! Tja en dan is die op den duur wel stuk natuurlijk!
Wij hebben 'm ook, en hier staat dat er ook los op. Ik dacht dat die dingen waren om dat muziekding bijv. aan de box te hangen. Ik kreeg iig niet gevonden hoe ik 'm aan de stoel zelf vast kon maken. Ik heb 'm er nu iig maar helemaal af gehaald, want Milan begon er ook mee te gooien.
maar ik had uit de gebruiksaanwijzing wel opgemaakt dat hij was om op het het loopstoeltje vast te zetten, dacht ik. Dat zou toch ook gewoon moeten kunnen eigenlijks. Want hier werd hij al bijna door de vitrinekast gegooid!
hahah nou na 1000 keer eraf gesmeten te zijn inderdaad, heeft mijn man hem 2 weken terug eens flink aangedrukt en hij zit gewoon vast. Gewoon even heel goed aandrukken totdat ie klikt.
Ow ik heb trouwens de loopstoel 'Dj-walker' zie ik net.. maar lijkt me niet echt dat het uit moet maken. Je kunt het in ieder geval even proberen.
haha ik voel me dom! Ik heb hem nu aangedrukt ja! En het probleem is opgelost! Dank u dank u! me vriend lacht me uit, nou ja hij wast het ok niet haha er zullen wel meerderen blij zijn met jouw antwoord!
Graag gedaan hoor.. Nou wij hadden dus precies dezelfde situatie.. Voelde me ook heel dom toen manlief hem heel simpel aandrukte. En ik bleef voor die tijd maar blaten over riempjes die vastgemaakt moesten worden etc etc.. Die beschrijving is gewoon heel onduidelijk..
Hahaha, ik voel me nu dubbel dom. Hier issie inmiddels ook vastgeklikt, dus bedankt voor die tip. Maar wij blijken dus ook de Dj-walker te hebben, haha.
ja die van ons is ook de djwalker ,maar hij heet toch ook ufo? of ik verwar hem weer met iets anders haha
Die riempjes die er bij zitten zijn om op de wandelwagen te gebruiken. Als je een voorbeugel erop hebt zitten kun je hem daar op vast maken.