Hier ook een Quinny SX en toen ons meisje 5 maanden was hebben we de wagen veranderd en ze vind t heerlijk. Kan heerlijk rondkijken. Ik zou niet weten waarom ze niet in een platte wandelwagen mogen. In een Maxi Cosi zitten ze veel meer dan in de omgebouwde wagen.
Heb geen idee hoe zwaar Julia nu is. Maar het zal rond de 78 kilo zijn. Ze is idd dus wel wat lichter dan Jesper. Heb even de wagenbak opgemeten. Aan de binnenkant is hij 80 cm. Ik heb het dan wel over de cameleon.
Hmm, das vreemd.. Ik heb ook de cameleon en meen in het boekje gelezen te hebben dat de lengte van de bak 73 cm is. maar zal ik me wel vergistt hebben. Zal hem eens uit de kast halen binnenkort, ben wel nieuwsgierig. Maar goed, het maakt ook niet zo heel veel uit natuurlijk. Hij lag er niet meer lekker in, krijste alleen nog maar als hij in de bak lag. Nu ligt hij helemaal in de ligstand en is het weer goed.
hier een quinny buzz maar Marit pas er nog lekker in hoor Ik schat haar nu op zo`n 63 cm... Zou der ook van balen als het niet meer gaat passen, want ze slaapt er zo lekker in als we aan het shoppen gaan
lars was met een half jaar 7810 gr en 68 cm. de bak van de freestyle (is ook een dreami, maar volgens mij het oude model en dus iets breder als de speedy) is volgens mij iets van 75 cm, het paste dus nog wel, maar lars was toe aan de wandelwagen, lekker rond kijken. heb hem trouwens nogsteeds wel lekker met zijn gezichtje naar mij toe, want dat kan met de freestyle. we hebben altijd hele gesprekken onderweg.
Ook ik heb een Quinny Buzz 2008 maar uit de Dreami is ie al gegroeit. Zelf heb ik het opgemeten zo'n 70 cm, hij zat al met zijn hoofdje tegen de rand aan. Ik zelf heb baby Yoshi vandaag daarom voor het eerst in de kinderwagenbak gelegd vandaag. Ging super en hij lekker kijken. De Dreami heb ik dus 2 maanden gebruikt dus erg jammer. Morgen naar het CB dus dan kan ik ok vertellen hoe groot en zwaar hij exact is op dit moment.
Caludia, lekker is dat he als ze gaan slapen terwijl je aan het shoppen bent. Wij doen dat ook vaak op zaterdag. En ze slaapt dan echt heerlijk. Voel me dan ook niet schuldig want ze ligt heerlijk in de wandelwagenbak. Suus bevalt het op de bugaboo in de wandelwagenstand te hebben ? Het nadeel lijkt me wel dat ze niet helemaal plat kunnen liggen maar toch in een gedwongen positie liggen met hun benen.
idd Linda, ze krijgt dan gewoon haar rust Ben benieuwd hoe dat straks ghaat met de wandelwagen inzet...Deze kan wel helemaal plat maar goed ze hebben dan nog wel een "zithoudeing"met hun beetjes....Ach ik heb de chicco....buggy waar baby vanaf 0 maand al in mogen omdat die echt plat kan, dus dan pakken we die wel ...