Ik had deze docu nog niet gezien, heb hem met tranen in mijn ogen gekeken. Een ontluisterende documentaire over machteloze hulpverlening aan tienermoeder. Miranda is een meid van de straat. Ze wordt zwanger en haar zoontje Soufian wordt geboren. Maar Miranda heeft geen uitkering,geen vaste verblijfplaats, luiers en eten zijn er vaak niet. Foute vrienden maken misbruik van Miranda en ze blijft zitten met een schuld van 30.000 Euro. Miranda loopt vast in het zorgsysteem van wachtlijsten, budgetten en bureaucratie. 't Zal je maar gebeuren - The boy is mine
Potverdorie ik vind dit echt niet normaal. En die documentaire dame maar lullen in het voordeel van die Miranda. Ik zie dat kind liever uit huis geplaatst.
Ik heb inderdaad ook wel eens gezien en mijn hart brak voor dat jongetje , kon hem zo ophalen daar wat een trieste bedoeling en wat een egoistische meid kon het niet anders zien dan zo ... vond er ook zo weinig liefde uitgaan van haar naar dat kindje toe .. heel triest dit .. kindje zou idd beter af zijn zonder haar volgens mij
Ok heb het nu helemaal gezien en uiteindelijk is het jongetje dus ook bij haar weggehaald. De docudame meent dat ze een slachtoffer is van bureaucratie etc. En ja dat is erg sneu voor haar, maar ik denk niet dat het heel anders was gelopen als iemand haar een zak met geld had gegeven om de schulden mee af te lossen en een woning en een uitkering voor haar had geregeld. Ze is eerder het slachtoffer van slechte ouders, armzalige thuisbasis en een moeilijke jeugd. Nu maar hopen dat het dit jongetje beter zal vergaan al heb ik mijn twijfels... De tranen stonden echt in mijn ogen om dit jongetje zo hartverscheurend te horen huilen.
ik vindt het echt ziellig voor het kindje!! lijkt me als je weet hoe je zelf zo ben opgevoed dat je het toch beter moet doen dan je ouders! als ik zo filmpje kijk kook ik een beetje!
Maar als je niet beter weet, en het vermogen gewoon niet hebt om je 'normaal' te gedragen en te ontwikkelen (tenminste zo zie ik dat bij haar) dan kan het haast niet anders dan fout gaan. Heb deze docu ook al een paar keer gezien, en het blijft hartverscheurend. Ben benieuwd hoe het nu met het jongetje en Miranda is.
ik had dit nog nooit gezien en heb t net helemaal zitten kijken en vol afgrijzen, sorry. dat ze dat jongetje niet eerder bij haar hebben weg getrokken is mij een raadsel. dat meisje is eigenlijk helemaal niet zielig..ze kreeg zoveel kansen, maar pakte ze niet aan. t enige wat ze kon doen was dom schelden en andere mensen de schuld geven. oke t is zeker zo dat ze eerder geholpen had moeten worden met een uitkering enzo, maar ja aan de andere kant die had ze, maar ze is zelf weer uit dat huis vertrokken. me hart brak echt als ik dat jochie op de grond zag liggen en hoorde krijsen, terwijl zij maar een beetje lui op bed lag! en dan ook op haar bed laten liggen, met zn hoofdje bij de box waar keihard muziek uit kwam. ze heeft idd geen goed voorbeeld gekregen, maar kom op dan weet je toch juist dat t beter moet dan dat. ik weet nou niet wie erger is...zij of dr moeder, die ook al zo verknipt is! nee voor haar vind ik t niet zielig, sorry maar voor dat jochie des te meer!
Maar ze is zelf opgevoed in pleeggezinnen toch? En ik neem toch aan dat daar wel een beetje criteria voor zijn en dat deze gezinnen wel een goed voorbeeld vormen.... blijkbaar is een goed voorbeeld niet afdoende. Het zal wel een combinatie van genen/persoonlijkheid, gebrek aan liefde en het niet kunnen aarden zijn. En foute vrienden natuurlijk.
Toen ze op het eind zei: "En toen kreeg ik een telefoontje...." Dacht ik gelijk: Och nee, het jongetje is toch niet dood he! Want daar sta je dan ook niet vreemd van te kijken, gelukkig was daar het antwoord: Soufian is van haar afgenomen en in een pleeggezin geplaatst. Heel triest dit. Ik vond ook dat je aan haar kon zien dat ze ook niet helemaal 100% lijkt, geestelijk. Ze zei dingen soms zo vreemd, maar ja kan ook wel weer door het niet mee krijgen van manieren/ normen en waarden komen....
Vreselijk verhaal. Vind de documentaire wel een beetje krom gefilmt. Burocratie krijgt de schuld ( met andere woorden de Nederlandse staat krijgt de schuld) Waarvan? Een meisje wat nooit een kind op deze wereld had mogen zetten, die van de ene sloot in de andere loopt moedwillig als je het mij vraagt. Ze ligt gewoon te roken terwijl haar kind naast haar ligt. Daar gaan mijn haren van overeind staan. Soms is een kind overplaatsen naar een adoptie gezin de enige goede oplossing. Nu heeft dat kindje nog een kans op een goed leven.
Ik heb deze documentaire gekeken toen ik net zwanger was van Eva... anderhalf jaar op de zwangerschap gewacht, zo bang dat het mis zou gaan en dan zie je zoiets... ik heb tranen met tuiten gehuild. Ik ben nu weer aan het kijken en ik zal het weer niet droog kunnen houden. De moeder is gewoon zo verknipt en volgens mij zwakbegaafd dat ik haar eigenlijk niet eens de schuld kan geven. Het is gewoon een hele trieste situatie... Ze willen niet dat ze hem haar afnemen, maar ze wil er ook niet zelf voor zorgen. Ik ben in principe tegen abortus maar als ik dit zie was dat toch beter geweest.