Jaren 90 en nee. Ik mocht dat nooit omdat ik toen al dik was. Ik kreeg een pakje drinken mee - chocomelk, fristi, yoghi, taksi of wat dan ook en verder niks, niet eens een appel ofzo. Tussen de middag moest ik thuis komen eten. Na schooltijd ging ik soms wel eens een rondje winkeldiefje spelen in de supermarkt; gewoon omdat ik honger had. Bij traktaties werd ik ook wel eens overgeslagen omdat ik dik ben. Was een hele leuke gezellige schooltijd Op de middelbare school smeerde ik mijn eigen brood, maar nam ik ook niet meer dan 3-4 sneetjes voor een volle dag (begin tot +-17:00). Tussendoortjes mochten alleen heel soms; vaak had ik mijn zakgeld vrijdags en kocht ik daar stiekem een hele zak snoep voor terwijl mijn ouders het niet door hadden. Totdat ik het benzinestation in de buurt ontdekte - en daar mijn spaargeld op ging maken Kortom; dat niet-eten werkt niet echt bij mij.
ik ging vanaf '84 naar school en als 10 uurtje kreeg ik limonade in een drinkbeker, soms een pakje mee. fruit werd afgewisseld met liga's/milkbreak/sultana's en soms zelfs koekjes.
Wij namen altijd fruit of een koekje mee, bij de kleutergroepen kregen we altijd ranja van de juf. in latere groepen nooit drinken meegehad. ik ben van 82.
Oh ik herinner me nu ook mierzoete ranje op school inderdaad, maar dat kregen we geloof ik niet altijd.
Ja, ik kreeg altijd wat mee. Wat het precies was qua eten weet ik niet, wel dat mijn moeder een bloedhekel had aan die lekbekers dus kregen we altijd chocolademelk op school (schoomelk in zo'n pakje met stripje op de achterkant ) Tot ze Tupperware bekers ontdekte, die lekten nooit En altijd iets lekkers. Het zal vast geen fruit geweest zijn, dat aten we zelden. Later naar de middelbare maakte ze mijn brood klaar (tot de derde klas ofzo ), en op dagen van 8 uur zat er altijd een reepje chocola of een gulden in voor het automaat. Kan me er niks meer bij voorstellen, dat ik mijn kinderen een hele chocoladereep mee zou geven
Op de middelbare school kocht ik zelf eten van mijn zakgeld. Broodje gezond was favoriet, maar ik kocht ook graag een kaassouffle of saucijzenbroodje Oh en cola uit het automaat. En die mierzoete Fanta pomelo ofzo? Die was toen net nieuw. Dat waren niet de meest gezonde jaren uit mijn leven
Ik ben 1979 en wij kregen op de kleuterschool in de kleine pauze een beker ranja van de juf. En in de grote pauze kregen we can school melk. Werd daar nog door de melkboer gebracht. Mandje voor de deur met een paar glazen flessen melk. voor de rest kreeg ik vanuit thuis brood en een koekje of fruit. Later kreeg ik een beker mee of een pakje drinken en een ligakoek. Op s chool pakjes schoolmelk en een ligakoek.
ik ben van 84 en kreeg iets van drinken mee wat varieerde van appelsap, sinaasappelsap tot chocomel en iets van een liga, peperkoek of appel erbij
90s en hier altijd een beker limonade en koek (prinsminstar, liga, choco cakeje etc. Bij mijn eigen kinderen zou ik dit niet zo doen..
Ik heb het even aan m'n moeder gevraagd, ik kon me namelijk niet herinneren dat wij ooit wat mee namen. En inderdaad, dat was ook niet zo. Ik ben van 1975, dus begin jaren '80 op de basisschool. We hadden schoolmelk, maar daar niks bij. En tussen de middag gewoon naar huis, ik kan me niet herinneren dat er überhaupt overblijf was ofzo, iedereen ging naar huis..
Ik ben van '84 en kreeg alleen drinken mee. Een fles water. Sommige kinderen hadden wel een tussendoortje maar de meesten niet.
Ik ben van '91 en kreeg altijd een beker drinken mee, vaak taksi, appelsap of aanmaaklimonade. Daarbij een koekje kon van alles zijn, liga (evergreen), sultana, prins ministar of weet ik wat je toen nog meer had.