Ah, dan zal ik toch nog proberen het pompje nog een week of 2 aan te houden, je weet maar nooit! Ik denk dat je met IVF best veel kans hebt, gezien je wel eitjes krijgt met spuiten. Bij FM was bms nog erg dun, nog maar 4mm en 2 lijntjes, nog niet 3 wat hoort. 1 follikel van een een wel erg raar formaat; 8 bij 18mm. hij kon dus niet goed zeggen wanneer die zou springen, moet over paar dagen terugkomen. Iemand ook ervaring met rg langwerpige follikels?
hee, bij mij was ik in een maand pas bij de 20 met pomp. moest elke keer 2 weken de dosis proberen als het niet aansloeg. verhogen ze nie al snep? ben ondertussen 20 weken. echo gehad. kleine is gezond en we verwachtenneen meisje ! had geen voorkeur hoor. we hebben de nekplooimeting gedaan. puur om ons voor te kunnen bereiden mocht het afwijking hebben. meer wens van mijn man. succes dames!!
Sharlene: Ik heb wel eens een langwerpig follikel gehad, maar toen had ik ook wel overstimulatie gehad de ronde ervoor. Het kan een overblijfsel zijn van de vorige ronde of een cyste. Maar volgens mij is er meestal niks aan de hand. Dat was bij mij niet iig. 1987; wat fijn dat alles goed was. En wat leuk dat je een meisje krijgt. Geniet er maar lekker van Saar; wij zijn pas na 1,5 jaar in het ziekenhuis begonnen. Maar dat kwam meer omdat ik er toen lichamelijk pas klaar voor was. Ik kon toen pas weer normaal zitten en voor de eerste keer fietsen zonder pijn. Als ik daarvoor zwanger zou zijn geworden, zou dat niet goed zijn geweest voor mijn lijf. Maar als ik dat lichamelijk ongemak niet had gehad waren we denk ik wel binnen een half jaar in het ziekenhuis begonnen, omdat het toch allemaal lang kan duren en we wilden een niet te groot leeftijdsverschil. Volg je eigen gevoel en luister naar je lichaam, of het er al klaar voor is. Zelf net weer een echo gehad. Was weer niks te zien helaas. Baarmoederslijmvlies was wel flink dik. Was dat bij jullie ook zo, of was het slijmvlies ook niet gegroeid? Ben er wel bang voor dat dit gewoon niet lukt, en dat dit het laatste is wat ik kan doen. Hierna idd IVF, maar dat is in een ander ziekenhuis en daar moet ik flink voor reizen. Ik heb geen auto en de bus kan ik niet betalen. Dus voel me wel erg verdrietig nu X Marion
He wat balen... Heb je niet een familielid of goede vriendin met een auto die je kan helpen? Dat zou toch niet daarvan af mogen hangen!! Hoop dat het alsnog niet nodig blijkt... Duim heer weer verder voor je! Na de bevalling voelde ik me lichamelijk al wel heel snel weer fit. Ben er wat dat betreft wel aan toe, alleen is het meer dat gevoel dat ik Bram nog niet wil delen! Ik zou het overigens wel fijn vinden als er nog minimaal een kilootje of 10 vanaf gaat voor ik weer zwanger word (moet er nog 20 af om op streefgewicht te komen, zwangerschapskilo's zijn er gelukkig wel vanaf...). Want al die kilo's mee sjouwen viel me wel zwaar afgelopen zwangerschap. Maar ja, geef nog borstvoeding, dus mag nog niet flink dieëten...
1987; super zeg! Zal vast allemaal goed gaan, ook de resultaten van de nekplooimeting! mamamarion; Jee, wat balen zeg. Je hebt hopelijk geen bijwerkingen van die 25ug? Mocht het echt IVF worden, dan zal er toch vast wel een oplossing te vinden zijn? Idd een goede vriendin of buurvrouw bijv die chauffeur wil zijn? Zelf net terug van FM; BMS was nu iets gegroeid, was nu 5mm. Die rare follikel zat er nog, was nu 10 bij 20mm, leek wel een soort waterdruppel. Heb donderdag weer een echo, dan kunnen ze evt meer zeggen, of t n follikel of misschien toch cyste is. Niet te hopen natuurlijk want verder waren er geen follikels aan het groeien...
@1987: gefeliciteerd met jullie gezonde meid!! Leuk hoor! Kun je lekker los gaan met shoppen nu je het weet!
@marion ja gaat wel goed maar ben echt heel erg misselijk (geweest) wordt nu eindelijk wat minder. Hoe is t met jou? @1987 jee wat leuk zeg! Nu idd shoppen! Gaan jullie het mensen vertellen of houden jullie t voor jezelf?? Ik vroeg me af hoe t met Marijkeuh gaat! Ze is inmiddels al uitgerekend dacht ik.. Ben heel nieuwschierig!!
Hoi allemaal, net mijn laatste echo gehad. Was dus niks te zien. Na bijna 6 weken de pomp te hebben gedragen is het voor mij duidelijk dat het voor mij niet werkt. 7 december heb ik een nieuwe afspraak om te bespreken wat we nu verder nog gaan proberen. Zoals ik had begrepen kan ik uit 2 opties kiezen; IVF in een ander ziekenhuis of een deel van mijn eierstokken laten wegbranden en dan waarschijnlijk weer met Clomid enz beginnen in hetzelfde ziekenhuis. Op dit moment zou ik denk ik voor het wegbranden gaan. Omdat ik het gevoel had dat het allemaal net niet werkte, dus miss dat dit het laatste zetje in de goede richting is. En IVF is de allerlaatste stap en je krijgt daar maar 3 pogingen voor. Dus ik wil eerst alles geprobeerd hebben, want als IVF dan niet lukt zal ik altijd blijven denken "had ik toch maar eerst dit of dat geprobeerd". Dus komende week moet ik er maar eens goed over nadenken. Moeilijk zeg. Maar gelukkig zijn er ook wel leuke dingen; Ellys is 2 december jarig en dan 5 december sinterklaas natuurlijk. X Marion
@mamamarion; jee, wat balen zeg! Ik neem aan dat je een LEO bedoelt met operatie? Je hoort soms dat je daarna spontaan een eisprong krijgt, zonder medicatie. Ik hda dat denk ik ook geprobeerd, IVF is in mijn ogen ook wel het laatste redmiddel. Zelf net terug van FM; die rare follikel bleken er meerdere naast elkaar te zijn. Rechts ook ineens paar kleine follikels. Allemaal nog wel onder de 10mm. Met 20ug starten is mogelijk dus toch te hoog. Over paar dagen opnieuw FM, dan is dit beter te zeggen.
@ Sharlene; ik denk dat ze idd een LEO bedoelen, maar zeker weten doe ik het niet. Ik krijg 7 dec. te horen wat ze precies voorstellen. Hopelijk dat je eitjes niet doorgroeien, zodat je toch een kans hebt deze ronde. Of had je alleen maar kleintjes en geen 1 grote? Spannend, hopelijk heb je een goede uitslag de volgende meting. X Marion
Spannend zeg! Ben benieuwd of de operatie effect zal hebben! Bij mij zijn de follikels niet verder gegroeid, maar verschrompeld. Echt vreemd, vorige keer werkte het prima met deze dosis. Moet nu dus verhogen naar 25ug. Hopelijk gaat deze boost nog wat opleveren, anders wordt het mogelijk toch spuiten met Menopur. Maar dat weten we over een paar weken pas, nu eerst hopen op een zeer late eisprong.
@ Sharlene; ik head helemaal geen bijwerkingen van de pomp gehad gelukkig. Maar als je cyclus te lang duurt krijg je vaak ook menstruatieklachten. Heb je ook hoofdpijn als je ongesteld moet worden misschien? X Marion
Sharlene, heb je ondertussen alweer een meting gehad? spannend hoor, ben benieuwd. Ben ook wel benieuwd hoe het met marijkeuh gaat, of ze al bevallen is. En hoe gaat het verder met iedereen, tis hier zo stil. Ik heb het deze week lekker druk gehad. Ellys haar 3de verjaardag gevierd op zaterdag en zondag. En morgen alweer sinterklaas. Allemaal heel leuk, maar heb toch steeds een heel sterk gevoel dat ik iets mis. En laat dat nou net iets zijn dat niet in de winkel te koop is Hopelijk word ik vrijdag wat wijzer en kan ik weer verder. Ben echt nog niet klaar voor de laatste stap, IVF. Alvast fijna sinterklaas morgen voor iedereen die dat viert; X Marion
@mamamarion; nee anders nooit hoofdpijn. En ongesteld word ik nooit uit mijzelf, dus dat weet ik niet. Lijkt er nu op dat het pompje ineens bij mij ook niet meer werkt. Er gebeurt niets meer, ondanks dat hij nu ook al een poos op 25ug staat! Snap er niets van, we moeten maar gewoon afwachten. Vorige keren werkt het bij 20ug wel, dan zal het nu toch ook een keer vroeg of laat moeten aanslaan? Wie heeft dit ook gehad? Wat kon er nog aan gedaan worden?
Sharlene; de gyns weten zelf ook nog niet precies hoe het pompje werkt, omdat de methode nog niet zo lang bestaat. Ik had gisteren een afspraak met mijn gyn en die zei, dat als je dosering te hoog staat, dat dat ook niet goed is, omdat de toegediende hormonen dan juist als een rem gaan werken. Wel raar dat ie t de vorige keren wel deed bij 20 en nu zelfs niet bij 25. Misschien veel stress gehad ofzo? Heb zelf gisteren dus een gesprek gehad met mijn gyn enik zei dat ik alles wilde proberen, maar dat ik nog niet aan IVF toe was. Nu gaat ze met Nijmegen bellen om te overleggen wat het beste voor me is. Wsl weefsel wegbranden en dan opnieuw Clomid of toch weer hormoonpomp, maar dan met lagere dosis. Mijn baarmoederslijmvlies was nml wel gegroeid, dus misschien dat de dosis juist te hoog was. Volgende week vrijdag belt ze terug. Toch wel spannend! X Marion PS; alles goed met iedereen?
Goh, wist niet dat teveel gnrh ook als een rem kan werken? Zal het toch eens navragen. Klinkt wel vreemd, je zou verwachten dat er dan toch "gewoon" meerdere follikels gaan groeien ipv 1? Ben inmiddels ook weer teruggezet naar 20, dit is iets veiliger. Bleek dat ik een kleine cyste heb gehad die vanzelf is geknapt. Die cyste heeft als het ware alles stilgelegd. Nu is weg is hopen we dat er met 20ug wel weer iets gaat gebeuren! Spannend zeg, een operatie. Je hoort wel dat 50% van de vrouwen na zo'n behandeling spontaan een cyclus krijgen, de andere helft zou daarna beter reageren op hormonen. Dus wie weet hoor jij wel bij de 50%!
Sharlene; ik hoop dat de pomp nu eindelijk zijn werk weer gaat doen bij je. Hoe lang heb je hem deze ronde nu? Wel fijn dat de cyste vanzelf weer weg is gegaan. Wanneer heb je weer een controle? Vanmiddag heeft de gyn gebeld. Ik kon kiezen uit opnieuw Puregon spuiten en als ik dan meerdere eitjes heb, dan de overtollige eitjes wegprikken als ik overstimulatie heb en 2 eitjes laten zitten. En een LEO en dan Clomid proberen. Ik heb voor een LEO gekozen. Dus volgende week naar opnamebureau om een afsrpaak te maken voor de operatie. Spannend :s X Marion