Jezzebel, welkom. Hier kan je altijd je hart luchten. We zijn inmiddels een groepje waarvan er een aantal al zo een 2,5/3 jaar hier schrijven. ik hoop voor je dat je snel duidelijkheid hebt en dat je met een traject snel kan beginnen. En ik duim dat je snel zwanger bent. Hoe lang zijn jullie al bezig? Sharlene, wat goed. Voorzichtig gefeliciteerd! Ik duim voor een plakbeeb. Wat super dat je nu toch zwanger bent.
dankjewel selina nog niet zo lang hoor ben in mei met de pil gestopt maar pas 4 keer ongesteld geweest .... daarom is het balletje gaan rollen zit nu op cyclusdag 76 ..... hoop ook snel op duidelijkheid.
Qua kenmerken herken ik mezelf in hele lange en onregelmatige cyclussen. Overgewicht al is het niet veel het is wel meer sinds ik gestopt ben met de pil. Hele heftige menstruaties. En sinds ik gestopt ben ook meer last van acne.
@Jezzebel; welkom hier en ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt! @Sharlene; wat een goed nieuws! Ik hoop zo dat alles goed blijft gaan en dat je volgende maand een mooi hartje op de echo ziet. Superstart van het jaar. Hier allebei de kindjes snotverkouden. Ben doodop. Is de ene een beetje beter steekt de ander haar weer aan. En Mayra is nog te klein om er iets voor te krijgen. Is zo zielig.
@mamamarion dankjewel Kan je de jongste niet een nisykind kuurtje geven werkt heel goed bij verkoudheid bij die kleintjes
Jezzebell, soms komt het voor dat er hier een aantal dagen niet gereageerd wordt. Maar je kan altijd je hart luchten. Ik kijk hier elke dag eigenlijk wel.
Jezzebel, de afspraak al gehad? Als je nog moet succes. Sharlene nog steeds zwanger. Spannend zeg. Hoop voor je dat alles goed gaat.
Tot nu toe gaat het goed. Wel erg onzeker. Nog steeds regelmatig krampen, vooral als ik naar de wc moet/net ben geweest. Alsof dan mijn baarmoeder flink begint op te rekken. Voelt een beetje als menstruatieachtige krampen maar toch ook weer anders. Duurt soms wel een kwartier, echt pijnlijk soms. Vandaag een flinke hoeveelheid geel slijm verloren... wat dat nu toch weer kan zijn. Ik maak me toch wel erg zorgen... Hebben jullie dit misschien ook gehad? Is het normaal of moet ik me echt zorgen maken?
Spannend sharlene86 ik heb nog geen afspraak gehad die heb ik morgenmiddag ik zal het even laten weten hoe het gegaan is.
Sharlene, ik had ook veel afscheiding. Maar je kan toch altijd even bellen. Mamamarion, ik had helaas 5 stemmen te weinig. Erg jammer. Maar het valt me op dat het altijd de zelfde soort foto's zijn die winnen. Pasgeboren baby's op een wollen velletje oid, daar kan Yuri blijkbaar niet tegenop. Jezzebel, veel succes morgen. Probeer je vragen op te schrijven, dan kan je niks vergeten. Ben benieuwd wat ze zeggen.
Had eigenlijk niks te vragen.... zit wel in het juiste topic hier alleen gelukkig waren al mijn uitslagen super goed. Ze kunnen het niet verklaren waarm het uitblijft dus gaan we mijn maandstonden opwekken. Daarna clomiofeen.
Jezzebel, dat is inderdaad mooi nieuws. Maar wel jammer dat je de reden niet weet. Hopelijk helpt wat je nu gaan doen.
@ Jezzebel: fijn dat je uitslagen goed waren. Hopelijk idd opstartproblemen en helpt een lage dosis Clomid. Ben je er al mee begonnen? @ Selina; jammer dat je net niet gewonnen hebt. En ik snap wat je bedoeld. Ik hou ook niet van die "gemaakte" foto`s. @Sharlene; nog alles goed? Je hebt bijna je eerste echo toch?
@mamamarion nee nog niet met de clomid gestart eerst met de primolut begonnen morgen dag 4 van de primolut dat moet ik 10 dagen gebruiken en dan stoppen dan moet ik na een paar dagen ongesteld worden en dat mag ik gewoon als de 1e cd rekenen. Op dag 3 start ik met clomid. Ben benieuwd.