Haha kan me voorstellen dat je je niet helemaal thuisvoelt daar hoor! Ik schaam me altijd een beetje voor mijn brabants accent. Ondanks dat ik echt wel netjes ABN praat hoor je het altijd wel! En ik heb een hekel aan brabants accent en aan dialect al helemaal hihi. Ik vind brabants ook helemaal niet op Belgisch lijken maar hoor ook wel eens of ik uit België kom. Pfff gekken haha. (laatst op vakantie dus nog... belgisch vind ik echt helemaal verschrikkelijk! ) Goed dat je vriend zich nu ook goed voelt in Helmond!! Dat is toch wel belangrijk. Wel grappig, jij bent eerst naar Vlissingen verhuisd en teruggekomen naar Helmond incl vriend. En ik ben naar Turkije verhuisd en teruggekomen naar NL incl vriend. Ja je thuisland/stad is toch het beste. Brrrrr ik ben weer zo misselijk. Heb wat tomaten zitten eten. Zo stom, als ik niet eet word ik super misselijk, maar als ik eet ook.. tja wat moet je dan?
wij gaan altijd stappen in eindhoven als we gaan zijn al een jaar niet meer uit geweest hahahahahaha...
in vlissingen woonde een vent onder ons en die liep altijd tegen mij te schreeuwen eindhoven de gekste,ik zeg ik ben een hellimonder hij zegt ohh is allemaal 1 pot nat hahaha.. die vent stond altijd op het dak van zijn schuurtje en voor op de straat zijn eigen in elkaar te slaan..hahaha was echt een apart figuur..
Yep eindhoven de gekste, uhuh... Nee ik woon wel graag in Eindhoven, zou hier niet weg willen! Maar woon ook echt geweldig.. Stappen hier.. Ja deed ik ook 3 x in de week toen ik 16-17 was. Daarna niet meer, toen woonde ik in Turkije en sinds we hier zijn zijn we 1 keer nog geweest. Als je voor je werk moest stappen dan gaat de lol er af op een gegeven moment whaha. Lekker druk hier zeg!!!
waar woon jij tummetje??? ja wij woonden in de bonedijkestraat en daar gebeurt nogal wat asociale mensen daar hahahas
haha hebben ze wat te doen toch!!!! ik vind wel leuk zo druk beter dan anderhalf uur wachten op antwoord...s