Goedemiddag, Vandaag lekker een vrije dag opgenomen, Ryan werd vanochtend opgehaald door mijn schoonmoeder en die haal ik straks weer op. Ik ben daarna nog even lekker mijn bed in gegaan! Arnoud komt ook zo thuis, wantik had voor vanmiddag een afspraak gemaakt bij de schoonheidsspecialiste, even tijd voor mezelf, heb ik even nodig! Alleen toen mijn schoonmoeder hoorde dat ik vrij was, had ze geloof ik niet zoveel zin meer op te passen...dus om 12.30 uur maar weer Ryan lekker naar huis halen. Ryan heeft waarschijnlijk de waterpokken, dus we zijn druk bezig om te kijken hoe we dat komende week kunnen opvangen qua oppas . Ik ga even bijlezen en reageren, maar zat dat ook Tummetje een meid krijgt, GEFELICITEERD!
@Tante, wij zaten maandag dus helemaal klaar voor Op zoek naar Mary Poppins, was het helemaal niet maandag, maar zondag!!! *$*%&$*$, dus we hebben maar Uitzending gemist gekeken . @Nicky, gefeliciteerd!! En positiever kan de test niet . Hoe reageerden je ouders? @Minnie, ik kan me jouw gevoel heel goed voorstellen! Ik hoor nu ook allemaal zwangeren om me heen en dan denk ik "ik wil ook ", en wij maar wachten...maar blijf hoop houden meis! Dat probeer ik ook en dat gaat niet altijd makkelijk, maar ik weet zeker dat er een dag komt voor ons, voor jou, voor Cindy en alle anderen die nog niet zwanger zijn, dat we ook zwanger zijn! En ik vind dat briefje helemaal niet gek, ik vind het juist goed dat je je gevoelens op papier zet! @Duchess, vindt het zo grappig dat ze bij jullie wegen. Dat hebben ze bij ons nooit gedaan! Nu was ik van Ryan ook "maar" 7 kilo in totaal aangekomen, maar ik at ook heel gezond, want al het ongezonde gooide ik in de wc. Meer dan gezond eten kan je niet doen denk ik dan.... @Flubjuh, jammer dat je ongesteld bent geworden, maar 42 dagen is best "redelijk". Qua bevalling sluit ik me helemaal bij Flubjuh d'r verhaal aan! Je hebt een soort oerinstinct en ik was ook helemaal in mezelf gekeerd. Behalve om 14.30 uur, toen bleek ik dat ik nog maar 3 cm ontsluiting had, terwijl ik 's ochtends om 7.30 uur was ingeleid met 3 cm, toen stortte mijn wereld wel even in... ***Ga nog even op Tum haar Hyves kijken ***
He Debby wat rot dat Ryan de waterpokken heeft! En lekker zeg zon vrij dagje. Veel plezier bij de schoonheidsspecialist strakjes! Wegen ze bij jullie niet nee? Hihi grappig. Mijn moeder werd ook bij alle zwangerschappen gewogen! En mijn zus ook! Haha. Ik vind het wel goed, het lijkt me toch best belangrijk dat je niet te snel veel aankomt of juist heel veel afvalt. Hier is het standaart bloeddruk meten, wegen, baarmoeder voelen & dan hartje luisteren!
Leuk nieuws gaat als een lopend vuurtje in een dorp he.. ben ik net de hond uitlaten, komt de buurvrouw naar buiten "ja, heb gehoord dat je een meisje krijgt" - ja klopt "Wist ik al hoor, want meisjes nemen in de zwangerschap alle schoonheid af van hun moeder" - En bedankt.. Zo schaamteloos
haha tumm dat ze dat zo durft te zeggen..maar ik heb er idd wel van gehoord maar dat ga je toch niet zeggen hahaha... @debby veel plezier bij sch specialist en ryan waterpokken oh en dat is erg heb het zelf ook gehad in juni of juli bah bah...
tumm mooie foto`s hoor en apart om te zien die bloedaders in de navelstreng hahaaha en dan dat hamburgertje mooi!!!!! duch heb je je foto`s er al op gezet???
Whaha Tum nou van je buurvrouw moet je het hebben! Ik heb die opmerking ook al een paar keer gehad. Ook van mijn schoonmama. Gelukkig wel echt nadat ik zelf erover begon dat ik zo onder de puisten zit enzo. Haha. Cindy nee stom he.... grrrr. Vriendlief had de camera weer in de winkel liggen... Strakjes maar even snel met mijn telefoon anders. De laatste is alweer van 18 weken, en wilde het elke 2 weken doen! Grr. En mijn kerstboom moet ik jullie ook nog showen he. Haha.
Nou daar kon je buuf toch wel eens gelijk in hebben . Ik ben net casper t spookje met onwijze sproeten en pukkels whahha .. Zo dat was m n dagje van niks, helemaal niks wou. zonet de kinderwagen opgehaald hadden we daar nog ff laten staan!! maar nu is die er en ook mijn honden gingen op de loop whahaha,, nu ligt 1 steeds in het mandje dus daar heb ik de kap van de wandel wagen maar in gedaan haha..
@ Tummetje, leuke foto's van jullie meid zeg! Hard hoor zo'n opmerking.. @ Duchess, rustig aan doen jij!! Nou ik ben nu echt benieuwd of we dan een jongen krijgen zoals de meesten van jullie denken hahah. Kan niet wachten tot de 21ste.
Hoi dames, Ben ik weer eens. Gisteravond eerst aan de ouders van hubbie verteld maar die reageerde nauwelijks, kon nog geen proficiat vanaf. Rare mensen. We hadden gezegd dat als alles goed zou gaan ze binnen een paar maanden 2x opa en oma zouden worden maar er kwam echt geen reactie..... Ik zei al tegen hubbie: als we het bij de rest bekend gaan maken ga ik eens vragen aan die zus of ze haar ook niet gefeliciteerd hebben.... Mijn ouders waren helemaal hoteldebotel. Echt geweldig, mijn moeder wilde al vanalles regelen en bespreken, dat had ik dus echt niet verwacht! Ze zei wel dat ze had gedacht dat we nog een tijdje zouden wachten maar ze was wel helemaal blij!!! @cindy: Nou liever geen tweeling, daar sta ik eerlijk gezegd echt niet op te wachten haha. Mijn gevoel zegt dat we eerst een dochter krijgen maar een jongetje zou ook helemaal geweldig zijn, als het maar gezond en compleet is. @tummetje: Proficiat met het nieuws dat jullie een dochter krijgen!!! Fijne buurbrouw heb je trouwens met zo'n opmerking.... @hier: weer een lekker dagje werk achter de rug, morgen 2 toetsen van ieder 90 minuten maken en dan weer naar huis. Groetjes Nicky
@ Nicky, jammer van die reactie. Mijn schoonouders reageerden ook niet zoals ik gewenst had of gedacht had. Maar ze waren gewoon een beetje in shock, nu zijn ze ook wel trots. Hopelijk kun jij dat over een aantal weken ook zeggen!! (vaak als je die 13w voorbij bent) Wel geweldig dat je ouders zo leuk reageerden !!
He Bah nicky wat een reactie! Dat is niet leuk... Kan je het wel goed met ze vinden verder? Ik kreeg hier van een goede vriendin ook zon simpele reactie.. niet gefeliciteerd ofzo.. ondanks dat zij wist vanaf de 1e ronde dat we bezig waren en heb vaak gneoeg uitgehuild bij haar! Toen ik 12 weken was kreeg ik ineens een kaartje met gefeliciteerd!!! Ze was zo bang dat het fout zou gaan dat ze niet te blij durfde te reageren, handig!!! Hopelijk moeten je schoonouders gewoon even wennen en zijn ze zometeen wel blij! En wat leuk van je eigen ouders! Dat is véél beter, als ze blijer reageren dan je verwacht had. Dat was hier ook zo met mijn ouders. Leuk hoor! Succes met je toetsen morgen!!
Op zich kan ik wel redelijk goed met ze opschieten ja. Zij weten ook dat wij al langer bezig zijn. Mijn moeder wist dat helemaal niet, die hebben we het nadat we het verteld hebben allemaal uitgelegd. Ik weet zeker dat ze ons ook niet feliciteren als dadelijk de 12 weken voorbij zouden zijn (eerste maar eens zien dat dat gebeurt)
Niet dat ik weet, ik weet natuurlijk niet hoe het bij die zus is gegaan maar ik vind het maar een rare manier van reageren. Wordt er ook niet vrolijker en heb allemaal rare gedachtes maar oké.
Heey meiden! Ja.. rare buuf.. kan er niet wakker van liggen hoor @nicky; jammer dat je schoonouders zo reageerden Misschien moeten ze wel, zoals MP zei, even wennen aan het idee? Of zijn het altijd koele kikkers? Nog even een vraagje aan jullie; Sparen jullie de Douwe Egberts punten van de koffie en thee? Als jullie ze niet sparen, zouden jullie dat dan voor me willen doen? Ik heb leuk serviesje gezien voor onze kleine meid, maar ik heb 'maar' 2000 punten, dus ik kan krap 2 dingetjes uitkiezen, en wil het zo graag compleet hebben!
@tummetje: Sorry spaar zelf ook de punten. Zijn altijd wel koele kikkers geweest. Toen ome bert overleed hebben ze hubbie niet eens gecondoleerd terwijl hij peetkind was. Zij moeten maar in het middelpunt staan en de rest boeit ze niet. Er gingen toen al de vreemdste verhalen bij de familie rond terwijl ze nergens iets vanaf wisten. Er werd ook meteen gezegd dat de vrouw van ome bert wel geen contact meer zou hebben met de familie na de begrafenis en dat soort dingen. Dat slaat echt nergens op. Wij zijn na de begrafenis nog bij zijn vrouw geweest maar zelf zijn ze er nog niet geweest, nog niet eens een telefoontje, dan weet ik wel aan wie het ligt..... niet aan de vrouw van ome bert in ieder geval.