Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ik kan het gewoon nog niet geloven, maar ik ben hartstikke ZWANGER Hier zit ik dan in alle vroegte dit te typen op Nieuwjaarsdag, ik wist het stiekem gistermiddag al, maar wilde wachten tot vandaag. Gistermiddag dus een testje gedaan, had een heel klein beetje urine en het was helemaal niet geconcentreerd, maar de uitslag was er: een lichte streep naast de controle streep! Dus ik loop eigenlijk sinds gistermiddag op wolken en wij hebben een fantastische jaarwisseling gehad. Vanmorgen weer een test gedaan en weer een lichte tweede streep, tja urine was weer niet zo geconcentreerd, maarja ik moest plassen en tja wilde toch nog een keertje testen.... Waarschijnlijk maak ik niet zoveel hcg aan, tenminste dat is de verklaring die ik er zelf aan heb gegeven. Ik probeer een ongerust stemmetje weg te sussen met de gedachte dat een streep een streep is en dat die er echt alleen komt als je hcg in je urine hebt.... Ik hoop echt met heel mijn hart dat de nog niet zwangere meiden me dit jaar allemaal gaan volgen.... 2010 wordt ons jaar meiden!!!
Nou het nieuws van Charpi kan ik niet overtoppen hoor hahaha. Gefeliciteerd Charpi! Dit word een leuk 2010 voor jullie! Het einde van 2009 was al geweldig genoeg! En voor alle anderen, gelukkig nieuwjaaaar!!! Dat al het goeds voor de zwangeren mag komen en dat ze gezonde kinderen mogen krijgen. En voor alle nog niet zwangeren, dat 2010 een vruchtbaar jaar mag worden!! Dikke knuffel van ons voor jullie hier!
Jaaaa Charpi, ik wist het wel!!!! Proficiat meid!! En wat een super jaarwisseling moeten jullie gehad hebben! Voor alle andere meiden, een heel gelukkig nieuwjaar!!!!
Goedemorgen dames. @minnie: ik ga een doe-een-posi-test-dansje voor je doen. Ik gun het jullie zo! @charpi: Gefeliciteerd meid! Echt helemaal geweldig! Nu nog even je banner aanpassen Heb je trouwens een foto van de testen?? @zethu: hoe was O&N bij Mr. Utrecht??? Ben wel benieuwd! @hier: Gister bij de huisarts geweest, hij was helemaal blij voor ons met het nieuws dat ik zwanger ben. Hij kon het bijna niet geloven dus heb de echo maar even laten zien 21 januari mogen we trouwens voor de eerste keer naar de VK! Gister ook nog naar Uden geweest en bij de miss etam hadden ze een super leuk shirt, helemaal zwart met lange mouwen, op de buik stond een baby en daaronder de tekst: let me out. Helaas 1 maat te klein voor mij dus maar verder gaan shoppen. Uiteindelijk bij de prenatal uitgekomen en daar hadden ze op de hele collectie 20% korting! Heb nu een zwarte broek die eigenlijk 30 euro was voor 12! Hij was al afgeprijs naar 15 en toen ging die 20% er nog eens af. Daarbij heb ik een roze/oranje shirt met de tekst Made with love erop. Was ik voor 32 euro klaar ipv 55! Hier ook een super oud en nieuw gehad. Mijn broer, mijn neefje en 2 vrienden van hem hebben voor zeker 700 euro vuurwerk afgestoken.... daar koop ik liever babyspulletjes voor maar oké, ieder zijn eigen ding. We waren rond 2 uur thuis, was wel lekker moe. Vanmorgen pas ron half 12 wakker Heerlijk geslapen! We hebben trouwens besloten om op 31 januari te zeggen tegen de rest van de familie dat ik zwanger ben. Mijn oma viert dan haar verjaardag. Ik weet ook al hoe we het gaan vertellen... We zeggen gewoon. Oma proficiat met je verjaardag en het cadeautje moet je nog even op wachten, dat komt pas in augustus want ik ben namelijk zwanger. (volgens mij krijgt mijn oma dan een hartstilstand dat kreeg ze al half toen we 2 jaar vertelde dat we gingen trouwen) Ik weet ook zeker dat we het dan niet meer kunnen verbergen, was gister al moeilijk. Heb een nieuw blousje gekocht 5 weken geleden met stretch erin en die was gister bij de knoopjes al aan het gapen.... gelukkig had ik er een ander shirtje onder. Mijn eigen broeken krijg ik ook bijna niet meer dicht... Zo weer een heel verhaal zo op de "vroege ochtend" dus ga denk ik maar even afronden... Voordat ik echt af ga sluiten wil ik iedereen nog een heel gezond en gelukkig nieuwjaar wensen en dat ieders droom maar uit mag komen. Groetjes Nicky
Allereerst wil ik iedereen even een heel gelukkig en vruchtbaar 2010 wensen!!! @Cindy, hoe gaat het met jou? Nog een paar daagjes meis, zooo spannend! @Minniemousse, en al ongesteld? Jeetje...zal toch wat zijn he als je zwanger bent! @Charpi, jaaaaa, gefeliciteerd!!!! @Zethu, hoe was het bij Mr. Utrecht???
Heey meiden Spring er vanaf hier een beetje in hoor! Iedereen een leuke avond gehad gisteren? @Nicky; gefeli met je mooie echo!! Genieten is dat he @tante/zethu; ohh jammer dat het zo gelopen is, maar begrijpelijk hoor. Zethu pikt dat heel goed op las ik En die had op haar beurt weer een andere verassing!! Bij mr utrecht zijn met oud en nieuw! Hihi, geluk bij een ongeluk zeggen we dan! @charpi; JAAAAAAA Van harte gefeliciteerd meis!!! Wat een prachtig begin van 2010!! Hihi, toch je gevoel geloven he!!! Ohh wat gaaf joh!! @cindy; en nu jij he!!! Spannende week gaan we tegemoet hoor!! @duchess; al weer een beetje beter? @minnie; al ongi? @Hier; Whoohoo, ben op de helft!! Gaat zo snel eigenlijk! Moet zeggen, ik ben kapot.. kon gisteren geen middagdutje doen (wel geprobeerd, maar lukte niet), dus heb van half 7 tot 1 uur s nachts rond gelopen.. leek vanochtend wel een spook. We moesten er vroeg uit, half 8, want nog even op visite bij mn pa en dan door om een tummytub op te halen (ben er helemaal mee in mn nopjes, zal zo ff een plaatje opzoeken). Rond 1 uur waren we thuis, broodje gegeten en het bed in, ben nu net een uurtje wakker Dit is de tummy met standaard: http://www.babysbest.nl/images/tummy_tub.jpg De standaard is dat van dat zilveren smeedijzer, en het badje is wit transparant En waar ik nu weer last van heb, is al 2 weken zo, maar nu op zn ergst.. mn huid is zó droog, dat het lijkt alsof ik constant schaafwonden heb. Over mn hele onderbenen, armen en handen. Ik blijf smeren met bodylotion.. maar dit kan toch nooit goed zijn.. mn huid is gewoon even ruw als je elleboog
@Tummetje, wat je kunt proberen is olie in een bad gooien en daar even in gaan liggen. Of olie op je lichaam smeren als het nog nat is (je lichaam dan he ), dan kan het goed intrekken.
@tummetje: Hier ook een droge huid, nouja, meer droge plekken, bij mij helpt de bodylotion gelukkig wel. Ik weet niet welke jij gebruikt maar ik heb die van zwitsal (ruikt ook nog lekker ook ) Bij de kruidvat hebben ze ook van die hele kleine flesjes ervan (voor op reis) misschien iets om te proberen? Wat een geweldig mooie standaard voor de tummietub trouwens! Wij hebben een gewoon badje op standaard maar die op de foto van jullie is ook super mooi! Balen meid dat je gister niet even een dutje hebt kunnen doen. @cindy: ik ga net als bij minnie ook voor jou een doe-een-posi-test-dansje doen! Ik hoop het echt voor jullie. @hier: zodadelijk even nieuwjaarsborrel bij familie van hubbie. Groetjes Nicky
Las net hier (Droge huid - Gezond Zwanger Zijn) dat het heel normaal schijnt te zijn in de zwangerschap. Had altijd al een droge huid, en dat wordt nu dus versterkt.. Ik gebruik Bodyrepair van garnier, dat is de enige die een beetje helpt hier.. heb wel olie liggen van zwitsal.. zal dat morgenochtend eens proberen kijken of het helpt Ga ff verzinnen wat we gaan eten.. wat een drama.. heb nergens zin in.. al dat lekker van gisteren
hier geen problemen met eten uitzoeken. Heb de laatste week het liefste snacks....lekkere frikandellen en kroketten. Krijgen dadelijk bij schoonouders dan ook een broodje met een snack jummie jummie. Morgen weer gewoon normaal aardappels, vlees en groenten.
Wij eten vanavond even lekker een broodje. Vanmiddag bij de Mac gegeten, onderweg naar huis . Om 18.00 uur komt het circus van Monte Carlo, dus dat gaan we even lekker kijken met Ryan .
Sjowwwwwwwwww weer helemaal het nieuwe jaar ingeluid .. Gister bij me ouders uitgezeten, zus was er met de kleintjes altijd leuk.. Om 1 uur richting huis gegaan om half 3 eindelijk thuis (nog ff over wat dorpies gereden ivm vuurhaarden e.d. altijd leuk . Om kwart over drie lagen we op bed, maar beeb werkte echt niet meer die bleef maar dansen bonken schoppen strekken en gek doen. Dus om 11 uur ben ik dr maar afgegaan haha. Om kwart over 12 kakte ik weer in dus lekker geslapen tot half 2 .. Toen ik beneden kwam had hubbie de kerstboom afgetuigd en uitelkaar, en de bankhoezen in de was dus lekker heel de middag schoongemaakt . Ben nu op de helft en morgen zien we wel weer. WIl niet bloempotten in de vensterbank want deze vinden we niet mooi meer haha.. De gordijnen zitten nu in de was dus die kunnen zo weer hangen alles in het nieuwe jaar heerlijk schoon joepiee... Charpi: Ik zei het gister al Je was ook ineens offline hhaha.. Gefeliciteerd Everybody: A HAPPY NEWYEAR. Xx Owja wij eten Aardappels met Sperziebonen en een gehakbal
Wauw Tummetje wat een super mooie tummytub!!!!! Ik wil een normaal badje, maar vind die wel heeeel erg mooi zeg! Echt mijn smaak! En super op de helft!!! Droge huid heb ik niet zo extreem als jij. Ik merk wel dat mijn ellebogen en knieën enzo een stuk droger zijn dan normaal. Die smeer ik in met intensieve handcreme van de kruidvat, dat is voor mij echt een soort wondercreme haha smeer het overal op! Olie zal ook wel werken denk ik! Eten uitzoeken hier ook niet zo moeilijk opzich. Nog zoveel hapjes over van gisteravond dat we die net samen op hebben zitten eten haha en nu lekker een ijsje!! He Tante de kerstboom al weg! Hier blijft ie nog ff staan hihi. Ga m straks omwisselen voor de box. Lekker zo alles schoon!! Vraagje voor de mama's, ik heb sinds gister echt een vreselijk gevoel. Alsof mijn buik op klappen staat. Mijn ribben doen super zeer, mijn bovenrug is kramp-achtig, en ik heb een heel benauwd gevoel met echt momenten dat ik me voel alsof ik in paniek ben. Gewoon heel moeilijk ademen en echt benauwd. Las op één site via google iets soortgelijks bij 25 weken zwangerschap maar verder kan ik nergens wat vinden. Tis een beetje het gevoel alsof ik een hele strakke band boven mijn buik heb, dus op hoogte van mijn onderste ribben. Komt dit jullie bekend voor? Moet dinsdag naar de verloskundige dus ga t sowieso dan wel vragen, maar het is echt een vreselijk gevoel en vroeg me af of jullie misschien tips hadden o.i.d. Kheb zelf het idee dat er nu een grote groeispurt gaande is (voel mijn baarmoeder ook ineens een stukje hoger dan 2 dagen geleden) en dat mijn buik t ff niet aan kan ofzo, pfff.
Gelukkig nieuwjaar dames! Mijn jaarwisseling was super! Heel gezellige avond/nacht gehad. Het was de bedoeling dat hij op de bank zou slapen en ik in zijn bed. Maar uiteindelijk hebben we toch samen in bed geslapen (en nee, er is niets gebeurd!)
@Duchess, ik herken het niet echt, maar het kan heel goed zijn dat omdat je baby groeit, dat je organen zich moeten aanpassen. Dan komt van alles in verdrukking en dat kan die band verklaren.
gelukkig nieuwjaar damessssss..... @charpi jaaaaaaa proficiat meid,ik zei het toch wanneer je niks voelt ben je meestal zwanger woehoeeee...... @debby ja het gaat wel goed hoor,op een paar paniekaanvallen na maar dat typ ik hieronder wel even...hoe is het met de primolut????? @tummetje wat een mooie tummytub meid!!!!hij is echt mooi.... @duchess ik denk dat het ook een groeispurt is ik weet het eigenlijk niet hhahahahaha... @zethu ik zei toch er kan van alles gebeuren haha,en het is helemaal niet gek hoor dat je bij hem in nbed hebt geslapen.... @tante dus het was weer gezellieee....en nu al de kerstboom af (je moet wachten tot de 3 koningen)6januarie hahahahaha dat heeft me moeder me vriend uitgelegd dus dat hoorik nu iedere keer als ik hem af wil breken hahahaha... @hier.. nou 31 en 1 januarie heb ik me zo raar gevoelt s`avonds hartkloppingen koude rillingen,temperatuur van 35.5(moeder zei me temp was altijd laag)normaal rond de 36.4 en dat was ie vandaag en gistervond ook weer... maar dan krijg ik het zo benauwd als ik die hartkloppingen krijg,raak gewoon in paniek en ga dan even naar boven op de rand van het bed zitten en adem in en adem uit haha.. verder heb ik de 31 en gister een hoop felle steekjes gehad rechts onder maar probeer me zo min mogelijk te verbeelden,nog 7 dagen dan mag ik testen!!!! nou de 31ste zijn me ouders hier gekomen om te gourmetten,en het was gezellieeee!!!!! gister zijn we naar vlissingen geweest,het nichtje van me vriend(uit london) met die baby was in nl voor kerst en nieuwjaar en ik heb me ouders dus zover gekregen om mee te rijden op babybezoek en het was zo leuk,die baby is 3 maanden nu en als je die op zijn buik legt wil ie nu al gaan kruipen haha hij is echt snel want we stonder er echt van te kijken hoe stevig hij al was... nu wachten nog een weekje duimduimduimduimduim
Heeey meiden!! @duchess; denk dat het de baarmoeder is die tegen je longen en andere organen aandrukt, ze heeft nu meer ruimte nodig en denk dat je dat nu voelt. @cindy; ohh wat eng die hartkloppingen.. heb je het wel eens vaker? Brr, ik duim echt voor je meis.. wordt nu wel tijd voor jullie!! Zo..vandaag weer aan het werk Blegh.. heb er helemaal geen zin in.. zal moeten he.. Maandag de 20 weken echo! Weer naar ons kleintje kijken
Ik heb ook dat benauwde gevoel en dan ook nog een gymnastiekend kind word je indd niet blij van .. Drie koningen?? Ik werd met kerst al gekvan die boom kon niet wachten tot ie weg ws hahahahha...
@kerstboom, hier staat ie nog, we gaan 'm of morgen weghalen of volgend weekend.... vind het eigenlijk nog wel gezellig staan... @Cindy, nog 7 dagen, spannend meid, ik duim me helemaal suf voor je hoor!!!! @Zethu, ik dacht het wel hahahahaha enne wat nu niet gebeurd is kan altijd in de toekomst nog gebeuren he meid! @Tante, whahahahaha ja idd heb ik toen ik off ging na een tijdje getest lolololol @Hier, ik kan het nog steeds maar moeilijk geloven dat het raak is.... de twijfel is er dan ook nog steeds ondanks dat er echt wel tekenen zijn hoor. Maar het is gewoon moeilijk te bevatten en zal denk ik pas echt doordringen als we de eerste echo hebben gehad.... Soms denk ik gewoon dat ik me alles verbeeld, stom he....